کد خبر 957524
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
مهدی قائدی

وکیل قائدی می‌گوید من وکالت پرونده‌های زیادی را بر عهده داشتم، اما در هیچ کدام از آن‌ها اینقدر مطمئن نبودم که موکلم بی گناه است. در هر حال در دادگاه تجدید نظر رای بر می‌گردد.

به گزارش مشرق، سرانجام دادگاه حکم مهدی قائدی صادر کرد که و با مقصر دانستن این بازیکن در ماجرای تصادف منجر به فوت احمدرضا شاکر به دلیل رانندگی بدون گواهینامه این بازیکن را به یکسال حبس تعزیری، ۲۰۰ ساعت کار اجباری در مدارس فوتبال و پرداخت دیه محکوم شد و باید خسارت وارد شده به ماشین را هم جبران کند. حکم دادگاه صادر شده‌اما نادر آران وکیل قائدی همچنان بر بی گناهی موکلش اصرار دارد و معتقد است در دادگاه تجدید نظر این رای بر می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

مهدی قائدی به یک‌سال حبس محکوم شد

سرانجام رای مهدی قائدی صادر شد و دادگاه او را مقصر شناخت. چه نظری درباره حکم صادر شده دارید؟
این رای هنوز به من ابلاغ نشده و خودم هم در فضای مجازی از آن مطلع شدم. هر زمان که حکم به دستمان برسد درخواست تجدید نظر خواهیم کرد. من وکالت پرونده‌های زیادی را بر عهده داشتم، اما در هیچ کدام از آن‌ها اینقدر مطمئن نبودم که موکلم بی گناه است. مطمئن هستم که به زودی حکم برائت قائدی می‌آید.

یکسال حکم زندان برای قائدی بریده‌اند. این موضوع فوتبال این بازیکن را نابود نمی‌کند؟
در حکم قائدی یکسال زندان نیامده است. او فقط باید ۲۰۰ ساعت در مدارس فوتبال رایگان آموزش دهد.

اگر قرار باشد ۲۰۰ ساعت آموزش رایگان بدهد و در یک مدرسه فوتبال کار کند آنوقت نمی‌تواند برای استقلال بازی کند. تکلیف قرارداد او با این باشگاه چه می‌شود؟
در حکم صادر نشده نیامده است که در کدام شهر باشد. او می‌تواند در یکی از مدارس فوتبال محل اقامت اش این ۲۰۰ ساعت کار اجباری را پشت سر بگذارد. از طرف دیگر همان طور که گفتم کاملاً خوشبین هستم که این حکم در دادگاه تجدید نظر عوض خواهد شد.

به لحاظ مالی هم قائدی حسابی ضرر کرد و باید پول سنگینی برای دیه و خسارت ماشین پرداخت کند؟
مبلغ دیه را قائدی نمی‌دهد. این پول از یک صندوق پرداخت می‌شود و مهدی به صورت قسطی آن را تسویه می‌کند.

شما ۲ شاهد داشتید که قرار بود شهادت بدهند در صحنه تصادف مهدی پشت فرمان نبوده استو مثل این‌که آن‌ها حاضرنشدند در دادگاه حاضر شوند که قائدی تبرئه نشده است؟
این‌طور نیست. همان گونه که گفتم بعد از این‌که حکم به دست مان رسید درخواست تجدید نظر می‌کنیم و اطمینان دارم که با توجه به دلایل و مستنداتی داریم رای به سود قائدی بر می‌گردد. برای من محرز است که رای صادر شده در دادگاه تجدید نظر بر می‌گردد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
  2 1
  نظر وکیل کشته من رو چند صد میلیون گرفتی انتظاری هم نداریم که این فرد رو بی گناه بدونی
 • افشین IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
  4 1
  بابا بیایین یه حکم زندان ابد واسه شاکی ها بدین تا دل این وکیل خنک شه هیچی رو قبول نداره مشنگ

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس