حمیدرضا حاجی بابایی

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: هیچ دلیلی جز ضعف مجلس برای عدم حضور وزرا برای ارائه گزارش پیرامون سیل اخیر وجود ندارد و این در شأن مجلس نیست.

به گزارش مشرق، حمید رضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان اینکه حادثه غم انگیز سیل زدگان غمی بر دوش همه ما نمایندگان و مسئولان کشور است، گفت: نیاز است مجلس و دولت مصوبات قدرتمندی را برای حمایت از سیل زدگان کشور داشته باشند؛ زیرساخت‌های مناطق سیل زده باید ساخته و درد و فریاد آنها باید شنیده شود.

وی تصریح کرد: وزرا را برای ارائه گزارش در مورد وضعیت سیل زدگان به مجلس فراخواندیم حتی جلسه فراکسیون را نیز تعطیل کردیم اما آنها حضور نیافتند و هیچ دلیلی جز ضعف مجلس برای عدم حضور آنها وجود ندارد و این در شأن مجلس نیست.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با یادآوری اینکه ما نمایندگان مجلس مخاطب فرمایشات مقام معظم رهبری در مشهد هستیم، افزود: در مورد رونق اقتصادی و اینکه ۲۲۶ مصوبه آمریکا بر علیه معیشت و اقتصاد ایران است، مجلس نیاز است مصوباتی را داشته باشد که پاسخگوی زیاده‌خواهی آمریکا باشد.

حاجی بابایی با انتقاد از اینکه آمریکا به دنبال این است سپاه سرافراز را تروریست معرفی کند، گفت: ما در حال تصویب طرح دوفوریتی هستیم و در صورتی که آمریکا بخواهد از این حرکات انجام دهد، سازمان مخوف موصاد، سیاه و جنایتکاران جنگی آمریکا در منطقه را با همت نمایندگان به عنوان تروریست معرفی می‌کنیم بنابراین آمریکا نمی‌تواند هر غلطی بکند.

وی گفت: ۱۴ میلیارد دلار بودجه مصوب و در اختیار دولت قرار گرفت و ۱۴۰ هزار میلیارد تومان نیز مبلغ یارانه است، در این رابطه نمایندگان اعلام کنند در سال ۹۷ در حوزه انتخابیه‌شان چند نفر حمایت شدند و بسته حمایتی دریافت کردند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس