مجمع تشخیص مصلحت نظام نمایه

مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی امروز به بررسی لایحه پالرمو (از ملحقات FATF) می‌پردازد که گردانندگان FATF، آمران و حامیان اصلی جنایات تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش مشرق، در جنایت تروریستی شامگاه چهارشنبه گذشته، در جاده خاش- زاهدان ۲۷ تن از رزمندگان سپاهی مدافع مرز به شهادت رسیدند و ۲۳ نفر دیگر مجروح شدند. گروهک جیش‌الظلم (بقایای گروهک ریگی) که تحت حمایت آمریکا و انگلیس و عربستان قرار دارند، مسئولیت این جنایت را برعهده گرفته‌اند. شبکه دولتی انگلیس بارها به ترویج این گروهک تروریستی و گروه‌های مشابه پرداخته و در جریان فتنه سبز، مصاحبه ریگی را پخش کرد. همچنین ریگی در جریان سفر به پایگاه آمریکایی‌ها در ماناس قزاقستان و ملاقات با ریچارد هالبروک (نماینده وقت دولت آمریکا در پاکستان و افغانستان) توسط نیروهای امنیتی کشورمان در آسمان ایران شکار شد.

بیشتر بخوانید:

چند ماه قبل نیز گروهک تروریستی الاحوازیه که مقر آن در اروپا قرار دارد، شماری از هموطنان‌مان را در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح به خاک و خون کشید. همچنین تروریست‌های سازمان منافقین خلق طی یک سال اخیر، در برخی پایتخت‌های اروپایی و آمریکا فعالیت علنی داشته و مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

اکنون که تروریست‌ها، شماری از مرزبانان کشورمان را مورد حمله تروریستی قرار داده‌اند، کمترین نشانه‌ای از حساس شدن کمیته FATF و گردانندگان کنوانسیون‌هایی مانند CFT و پالرمو دیده نمی‌شود. چه اینکه مافیای گرداننده این سازمان‌ها، همان حامیان انواع فرقه‌های تروریستی ضد ایرانی هستند.

با این اوصاف، سزاوار است اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز به نشانه اعتراض به رفتار دوگانه آمریکا و برخی دولت‌های اروپایی، به لایحه مربوط به پالرمو «نه» بگویند. اکنون خون قربانیان جنایت تروریستی اخیر، بر گردن گردانندگان FATF سنگینی می‌کند و دولت و وزارت خارجه به جای پذیرش انتظارات ضد امنیتی، باید از حامیان تروریست‌ها طلبکار شوند.

منبع: کیهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس