یدالله طاهرنژاد

یک عضو کارگزاران در واکنش به اظهارات اخیر واعظی گفت: آقای رئیس‌جمهور و نزدیکان ایشان می‌دانند نه در سال ۹۲ و نه در سال ۹۶ بدون حمایت قاطع اصلاح طلبان قادر به پیروزی در انتخابات نبودند.

به گزارش مشرق، یدالله طاهرنژاد، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به اظهارات اخیر محمود واعظی مبنی بر "اینکه ما در سال ۹۶ با گروهی نشسته باشیم و با هم چیزی را به‌ عنوان ائتلاف امضا کرده باشیم  خیر، نه در سال ۹۲ این کار را کرده‌ایم و نه در سال ۹۶" گفت: اظهارات آقای واعظی  نه مورد قبول حامیان  دولت و نه مخالفان او قرار گرفت.

وی با بیان اینکه به برکت گسترش شبکه اجتماعی اطلاعات مردم به قدری  بالا رفته که می‌توانند به راحتی مطالب جدی را از طنز تشخیص دهند، تصریح کرد: من تعجب می‌کنم آقای واعظی چطور بدون توجه به عواقب یک اظهارنظر چنین مطالب خلاف واقعی را بیان می‌کند. 

بیشتر بخوانید:

بازخوانی یک پروپاگاندای انتخاباتی +عکس

عضو کارگزاران: اشتباه بزرگ اصلاح‌طلبان حمایت از روحانی بود

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران خاطرنشان کرد:‌ صرف نظر از اینکه آقای روحانی چقدر به تعهدات خود به مردم به ویژه اصلاح‌طلبان در این سالها عمل کرده، آقای رئیس‌جمهور و نزدیکان ایشان از جمله آقای واعظی به خوبی به این موضوع واقف هستند که نه در سال ۹۲ و نه در سال ۹۶ بدون حمایت قاطع اصلاح طلبان قادر به پیروزی در انتخابات نبودند. 

طاهرنژاد گفت: با توجه به اینکه  آقای واعظی بیشتر سال‌های خدمت خود را در وزارت خارجه گذرانده است، آشنایی زیادی با  مناسبات  سیاسی حاکم بر کشور ندارد. 

این فعال اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که عدم حضور سخنگو در دولت چقدر در بیان اینگونه اظهار نظرات از سوی دولتمردان موثر بوده؟ گفت: آقای واعظی به عنوان یکی از سران حزب اعتدال و توسعه اظهارنظر سیاسی انجام داده و سخنان ایشان ارتباطی با عملکرد دولت ندارد. به هر حال این اظهارات در نهایت به ضرر دولت و شخص رئیس‌جمهور خواهد بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس