کد خبر 919574
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
«دختر خیابان انقلاب» وطن‌فروش از آب درآمد!

دختر خیابان انقلاب اخیرا با حمایت یک سازمان ضدایرانی صهیونیستی به نام «یوآنی» به پارلمان کانادا رفته و طی سخنانی با وقاحت تمام، خواستار تحریم مردم ایران شده است.

به گزارش مشرق، در زمستان سال گذشته، عده معدودی هنجارشکن، اقدام زننده و مغایر با عفت را در برخی خیابان‌های تهران، مرتکب شدند و برای خودنمایی و تبرج، اقدام به کشف حجاب کردند.

این افراد با پوشش نافرمانی مدنی اقدام به چنین رفتار غیر قانونی و غیر شرعی در ملا عام می‌کردند تا بتوانند از این طریق حساسیت موضوع را در بین جامعه بالا برده و با مظلوم نمایی برای خودشان طرفدار پیدا کنند و جنبشی ایجاد کنند، که البته مثل تمام پروژه‌های سال‌های اخیر، کسی به این افراد و اقدامات هنجارشکنانه شان اعتنایی نکرد و شکست دیگری در پرونده سازمان‌های امنیتی و ضد فرهنگی ثبت شد.

بیشتر بخوانید:

تک تک شما که برای این خانم کف زدید همدست تحریم‌ها هستید

چرا شجری‌زاده این درخواست را مطرح نکرد؟!

یکی از این افراد که ضد انقلاب در فضای مجازی سرمایه گذاری سنگینی روی آن کرد و تلاش داشت این فرد را بعنوان نماد جنبش اعتراضی به حجاب در ایران معرفی کند، فردی بود به نام شاپرک شجری زاده. در آن زمان عده ای هم در داخل کشور بودند که دانسته یا ندانسته در پروژه ضد انقلاب قرار گرفتند.

دم دختر خیابان انقلاب از کانادا درآمد/ شجری‌زاده؛ خیانت در ازای دریافت پاسپورت

دم دختر خیابان انقلاب از کانادا بیرون زد/ شجری‌زاده؛ خیانت در ازای دریافت پاسپورت

دستمزد ۲۳۱ هزار دلاری عنصر ضدانقلاب برای ترویج اباحه‌گری در ایران

بهمن ماه سال گذشته، یک سایت آمریکایی که ماموریت انتشار قراردادهای دولت آمریکا را بر عهده دارد، فاش کرد که «مسیح علینژاد» برای پیشبرد پروژه‌های هنجارشکنانه و ضدفرهنگی در ایران، مبلغ ۲۳۱ هزار دلار از دولت آمریکا دریافت کرده است. «مسیح علینژاد» عامل پروژه ضد فرهنگی آمریکا در تدارک اقدامات ضدایرانی و ضداسلامی، از جمله افراد فعال در بال و پر دادن به اقدام کشف حجاب در تهران بود که حمایت‌های زیادی از شاپرک شجری زاده انجام داد.

«شاپرک شجری‌زاده» در نهایت به کانادا رفت و با اخذ پناهندگی، مزد خوشخدمتی خود برای دشمنان مردم ایران را دریافت کرد.

شجری زاده، اخیرا با حمایت یک سازمان ضدایرانی صهیونیستی به نام «یوآنی» به پارلمان کانادا رفته و طی سخنانی با وقاحت تمام، خواستار تحریم مردم ایران شده است.

واکنش کاربران فضای مجازی به وطن فروشی عنصر تازه استخدام شده ضدانقلاب

وطن فروشی این فرد و اقدام ضدایرانی‌اش با واکنش اعتراض‌آمیز بسیاری از کاربران فضای مجازی مواجه شده است. این کاربران در پست‌های خود با یادآوری اقدام هنجارشکنانه شجری زاده و معدود همپالگانش در خیابان‌های تهران در زمستان سال گذشته، تاکید کرده‌اند که هدف تمام عناصر دون پایه‌ای نظیر او که علیه هنجارهای پذیرفته شده و مقدس جامعه ایرانی، دست به اقدامات مذبوحانه می‌زنند، تنها و تنها ضربه زدن به مردم ایران است؛ شجری‌زاده در مقطعی در تهران مبادرت به اقدامی ضداخلاقی و ضدمردمی کرد و حالا در کانادا صریحا خواستار تحریم مردم ایران شده است.

تک تک شما که برایش کف زدید حالا همدست تحریم‌ها هستید

علی علیزاده از فعالان فضای مجازی در صفحه شخصی‌اش، در واکنش به اقدامات شنیع، عنصر دون پایه‌ای همچون شجری زاده نوشته است:

«ده ماه پیش روی سکوی برقی در تهران رفت؛ بواسطه شبکه‌های اجتماعی بمب خبری شد؛ فعالان زنان داخلی به او مشروعیت سیاسی دادند؛ به کمک BBC و منوتو و مسیح علی‌نژاد قهرمانسازی شد؛ از کشور خارج شد؛ تبدیل به چهره مشروعیت ساز تحریم‌ها شد؛ تک تک شما که برایش کف زدید حالا همدست تحریم‌ها هستید».

اشاره این فعال فضای مجازی به آن دسته از افرادی در داخل بود که سال گذشته برای عنصر معلوم الحالی، چون شجری زاده سینه چاک می‌کردند و در مقام توجیه و حتی تایید اقدام خلاف عفت عمومی وی و همپالگانش بودند. افرادی که از وابستگان یک طیف سیاسی در داخل هستند که در بزنگاه‌هایی، چون فتنه فرهنگی دهه ۷۰ و فتنه سال‌های ۷۸ و ۸۸ نیز ردپای آن‌ها در خوشخدمتی برای دشمن آشکار است.

تهاجم فرهنگی

تلاش دشمن برای ترویج اباحه گری و ولنگاری در جامعه ایران اسلامی، امری عیان است؛ از دهه ۷۰، مقام معظم رهبری به دستگاه‌های ذیربط در رابطه با «تهاجم فرهنگی» دشمن، گوشزد کرده‌اند؛ در همان مقطع عده‌ای که صاحب روزنامه‌های زنجیره‌ای بودند این هشدار را جدی نگرفتند؛ آن‌ها همان‌هایی هستند که در مقطع فعلی از عنصر دون پایه‌ای همچون شجری زاده و اقدام مفسده آمیزش حمایت کردند. این افراد حالا که شجری‌زاده پازل اقدامات ضدایرانی‌اش را با درخواست تحریم مردم ایران، تکمیل کرده است، باید پاسخ دهند که چرا هر جا ردی از فتنه اقتصادی و سیاسی و فرهنگی علیه مردم ایران است، نام و حمایت و گوشه چشم آن‌ها نیز به چشم می‌خورد.

بی تردید افرادی که در امر تهاجم فرهنگی دشمن خود را به تجاهل و غفلت زده‌اند یا خائن و همپیاله دشمن هستند و یا نادان‌اند که در هر دو صورت، اقدامات و مواضع شان، ضدمردمی و ضدانقلابی است.

مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ در دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام، به موضوع تلاش عقیم دشمنان برای مقابله با حجاب اسلامی اشاره کردند و فرمودند:

من می‌خواهم مسئله‌ی حجاب را ذکر کنم و اشاره کنم: پول‌های زیادی خرج می‌کنند، فعّالیّت زیادی می‌کنند، صدها رسانه را -از انواع و اقسام رسانه‌ها- به کار میگیرند برای اینکه بتوانند روی این نقطه‌ی حسّاس، [یعنی]نقطه‌ی هویّت مستقلّ فرهنگیِ زنِ مسلمان، اثرگذاری کنند؛ دشمنان ما واقعاً خودشان را در خارج از کشور [برای این کار]میکشند؛ از طُرق مختلف؛ حالا چقدر پول خرج میشود برای اینکه بتوانند این تلویزیون‌ها و این رادیوها و این فضای مجازی و این سایت‌های اینترنتی را به کار بیندازند -مدام تبلیغ بکن، بگو، بگو، صد بار- که چه بشود؟ که نتیجه‌اش بالاخره این بشود که مثلاً فرض کنید چهار دختر فریب بخورند و در خیابان حجابشان را بردارند. این‌همه خرج، این‌همه زحمت، این‌همه فکر، پشت سر این کار است، دارند تلاش میکنند، [امّا]تلاششان عقیم است؛ نتیجه‌اش این است که چهار نفر -حالا چهار دختر در گوشه کناری- فریب بخورند یا انگیزه‌های گوناگونی پیدا کنند؛ بعضی‌شان هم ممکن است پول بگیرند -حالا من نمیدانم، نمیتوانم قطعاً بگویم- و این روسری را از سرشان بردارند یعنی مثلاً ما چه شدیم! نتیجه‌ی همه‌ی آن تلاش، خلاصه میشود در این نتیجه‌ی کوچکِ حقیر.

معظم‌له در ادامه بیاناتشان در همان دیدار فرمودند:

خب، تا اینجا مسئله‌ای نیست؛ [امّا]آنچه بنده را حسّاس میکند، این است که ناگهان شما می‌بینید از دهان یک گروهی از افرادی که جزو خواص محسوب میشوند، مسئله‌ی «حجاب اجباری» مطرح میشود؛ معنایش این است که یک عدّه‌ای نادانسته -حالا من میگویم نادانسته؛ ان‌شاءالله نادانسته است- همان خطّی را دنبال میکنند که دشمن با آن‌همه خرج نتوانسته است آن خط را در کشور به نتیجه برساند؛ همان خط را دارند دنبال میکنند؛ در بین این‌ها روزنامه‌نگار هست، در بین این‌ها روشنفکرنما هست، در بین این‌ها آخوند و معمّم هست. [میگویند]«امام که فرمودند: باید زن‌ها باحجاب باشند، همه‌ی زن‌ها را نگفتند»! حرف بیخود! ما بودیم آن‌وقت، ما خبر داریم؛ چطور این‌جور است؟ امام در مقابل یک منکر واضحی که به‌وسیله‌ی پهلوی و دنباله‌های پهلوی در کشور به وجود آمده بود، مثل کوه ایستاد، گفت: باید حجاب وجود داشته باشد.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 30
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 17
 • IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  جای خائن به وطن همیشه ته چاه است
 • IR ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  74 16
  مزدوری ایرانی ها در دنیا زبانزد است برای پول وطن که هیچ دوست و خانواده خود را هم میفروشند
  • IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   25 7
   احسنت
  • IR ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   25 5
   زر نزن بهایی اسرائیلی
  • IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   10 1
   شما کجایی هستی؟
  • DE ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   28 13
   10:20 بچه جان به اندازه سن و سالت حرف بزن . مگرتو در مورد شدت مزدور بودن مردم دنیا تحقیقات بعمل آوردی و درجه پروفسوری داری ؟؟ مردم ایران جزو با افتخارترین مردم دنیا هستند چون یک سرباز خارجی در کشورشون وجود نداره و همه رو بیرون کردند . برعکس کشورهای شما که در مجاورت ایران است . اول تو برو سرباز خارجی رو از کشورت بیرون کن و بعد بیا اینجا و بلبل زبانی کن .
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  30 5
  شجری زاده، اخیرا با حمایک سازمان ضدایرانی صهیونیستی به نام «یوآنی» به پارلمان کانادا رفته و طی سخنانی با وقاحت تمام، خواستار تحریم مردم ایران شد
 • IR ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  32 38
  شما هم با این اصولتوون فقط از مردم بدبخت ایران مایه میزارید چرا ما نمیتونیم مثل بقیه کشورهای مسلمان همانند ترکیه و مالزی باشیم ما مسلمانیموون قویتره اصلا و ابدا.اونا اجر و قربشوونم پیش خدا بیشتره.دینم بین مردم نابود کردین
  • دانشجوی ساده IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   23 15
   آره شما راست میگی که اصول تون به همجنس بازی و نمایش بی حجابی ناموس تون در ماشین و اعیان و پارکها و سواحل و ... ختم میشه ... شما راست میگی....
 • IR ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  20 37
  وقاحت این دلواپسا تا کجا آخه؟ طرف گفته تحریم حقوق بشری ، این میزنه تحریم علیه ملت ایران!
  • PL ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   20 14
   برو خودتو سیاه کن. واژه دلواپس تکیه کلام اپوزیسیون های صادراتی است که خیلی راحت از مرزها تردد میکنن و ناراحتی کبد هم نمیگیرن! کمتر ملت را رنگ کنید. همه میدونن تحریم اقتصادی هیچ تاثیری بر مسئولین نداره . شپره اگه راست میگه چرا در خواست تحریم امثال پسر خانم ابتکار را نداد؟
  • محمد IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   16 8
   بد سوختی سگ کاسه لیس کدخدا
  • IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   17 10
   بیسواد خب تحریم حقوق بشری تحریم ملت ایرانه به بهانه حقوق بشر!
  • IR ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   21 7
   خدا این جماعت چقدر احمقند.با همین طرز فکر برجام رو تصویب کردن که اینجوری شده.میگه تحریم حقوق بشری خخخخ
 • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  13 9
  هدف از این مغلطه های ندا آقا سلطانی گرفتن ویزاست
 • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  3 4
  تپه موی مسیح علینژاد رو از کجا خریده چطوری شانش می کنه؟
 • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  3 6
  تپه موی مسیح علینژاد رو از کجا خریده چطوری شانش می کنه؟
  • IR ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   5 3
   ذلیلنژاد موهاش وِز نیست وِزش کرده ..موهاش تاب داشت و دانه درشت هست هیچ نمای زیبایی هم نداره وِزش کرده که مثلا جلوه داشته باشه بیشتر تو دید باشه ..
 • IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  8 5
  200 میلیارد تومان داده به این مریض ؟ آمریکاییها جددا کودن و احمق هستند
  • IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   2 3
   تو چه احمقی هستی که فکر کردی امریکا این همه پول بی حساب رو به این میده !
  • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   4 4
   پولهارو قسط بندی میکنن بابت هر قسط یک وطن فروشی
 • IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  15 5
  کلا مذهبیا در گیرن هرکی هر کاری کنه اینا افسار پاره می کنن
  • IR ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
   3 5
   دوباره چیزی که نوشتی مرور کن اگه ..‌.
 • حسینی AE ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  3 3
  نکنه اینم آقا زاده هست .... رفته کانادا
 • IR ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  3 3
  دمش گرم
 • ایرانی IR ۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  3 2
  به نازم به این عفت کلامتون بندگان نیک خدا
 • IR ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  4 4
  چقدر هم زشته خوب شد رفت
 • IR ۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
  2 1
  یه عده بی تربیت و بی سواد که فقط حرف مفت میزنین.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس