سردار نقدی نمایه

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران در بجنورد گفت: انقلاب اسلامی ایران بدون هیچ وابستگی به غرب و شرق چهل سال با اقتدار و عظمت رشد کرده و نباید بی‌عرضگی و کم‌کاری‌ها را به حساب انقلاب نوشت.

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی امروز در اجتماع هزار نفری جوانان انقلابی خراسان شمالی با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حالی به چهل سالگی رسید که در برابر تمام قدرت‌ها ایستاد و هیچ تکیه‌گاهی به جز خدا نداشت.

بیشتر بخوانید:

سردار نقدی: هیچ کشوری اقتصادش با مذاکره شکوفا نشد

سردار نقدی: دشمنان سعی دارند شیرینی انقلاب را به کام مردم تلخ کنند

تمام انقلاب‌های دنیا به احراف کشیده شده است

وی با بیان اینکه سایر انقلاب‌های دنیا یا به انحراف کشیده شدند و یا از بین رفتند افزود: انقلاب‌هایی که تکیه‌گاه و حامی و پشتوانه مالی داشتند هیچ کدام به چهل سالگی نرسیدند. امروز صددرصد مواضع و ارزش‌های امام خمینی (ره) خط مشی رهبری امروز و نیروهای انقلابی است. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در دهمین سال انقلاب فرانسه، اداره فرانسه به دست خون‌ریز بزرگ اروپا ناپلئون بناپارت افتاد اما انقلاب اسلامی علی‌رغم چهل سال جنگ در برابر تمام قدرت‌ها و توطئه‌ها توانست به چهل سالگی با تمام ارزش‌ها و معیارها بدون عقب‌نشینی برسد و این یک عظمت و افتخار است.

سردار نقدی با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی ایران با سرعت در حال پیش‌روی است خاطرنشان کرد: دشمن با تصویرسازی دروغین به دنبال نشان دادن ناکارآمدی انقلاب است اما واقعیت این است که نمره انقلاب اسلامی ۱۰۰ است و حاضر نیستیم یک هزارم درصد از این نمره کم کنیم.

وی شعار انقلاب را استقلال‌، آزادی‌، جمهوری‌اسلامی عنوان کرد و بیان داشت: تصمیم‌گیرنده ایران قبل از انقلاب اجانب بودند و شاه و درباریانش هیچ‌گونه اختیاری نداشتند چراکه به عنوان مثال، شاه خائن برای تغییر نخست وزیر خود باید به همسر رئیس جمهور وقت آمریکا باج می‌داد و تنها مسئولیت شاه این بود که جوانان بی‌گناه کشور را به زندان بیندازد تا آمریکا، کشور را چپاول کند و هیچ گونه ندای مخالفی در کشور به صدا در نیاید.

پول نفت در زمان شاه به ایران بر نمی‌گشت

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره اقدامات احمقانه شاه ادامه داد: در روزگاری که ۶ میلیون بشکه نفت در روز صادر می‌کردیم، اکثریت مردم کشور بی‌سواد و گرسنه بودند. در سال ۵۷ بر اساس گزارش‌های فائو که سازمانی جهانی است مردم ایران روزانه ۱۷۰۰ کالری غذا می‌خوردند که این میانگین بسیار پایین است.

نقدی با بیان اینکه امروزه آمریکا، عربستان را گاوشیرده خود خطاب می‌کند افزود: نباید با امریکا و نظام سلطه به تفاهم و سازش رسید چراکه آن‌ها ملت ایران را قبل از انقلاب، علی‌رغم در اختیار داشتن ثروت اندوه، وابسته نگه‌داشته بودند لذا نباید دومرتبه فریب بدعهدی آمریکا را خورد.

انقلاب اسلامی آزادی بیان را به ارمغان آورد

وی با بیان اینکه احدی در آن وضعیت نکبت‌بار پیش از انقلاب حق انتقاد و آزادی بیان نداشت اذعان داشت: در زمان قبل از انقلاب کسی جرات انتقاد و ازادی نداشت چراکه با کوچکترین انتقاد، منتقدین را در زیر شکنجه می‌کشتند لذا در زمان شاه به هیچ عنوان آزادی بیان و استقلال نداشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز هر کسی در هر جایی از کشور حق انتقاد به وضعیت فعلی را به طور آزادانه دارد و هیچ گونه آثار نگرانی و لکنت زبان در چهره آن‌ها وجود ندارد. همچنین امروزه برخی از روزنامه‌ها که از پول بیت‌المال هزینه می‌کنند علیه نظام و ارزش‌های اسلامی دیکته می‌کنند و این اوج بی‌انصافی است.

بی‌عرضگی شورای شهر تهران مشهود است

نقدی با بیان اینکه اداره کشور به دست خود مردم است تصریح کرد: ولی فقیه مسائل اجرایی کشور را اداره نمی‌کند اما ضامن آزادی و تضمین انقلاب کشور است که کسی به حق ملت خیانت نکند لذا مردم با انتخاب نماینده مجلس، ریاست جمهور و شورای شهر آینده خود را رقم می‌زنند. وقتی ما شورای شهری را انتخاب می‌کنیم که عرضه تکمیلد۳ درصد باقی‌مانده کار شهردار گذشته را ندارد، نباید این ناکارآمدی را به حساب انقلاب گذاشت.

وی با بیان این مطلب که آن‌زمانی که به افراد اشرافی‌گر رای دهیم نباید انتظار خدمت از آن‌ها داشته باشیم ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که بنده به مذاکرات خوشبین نیستم اما به کسانی رای دادیم که معتقد بودند مذاکره از نان شب واجب تر است لذا انقلاب جنهوری اسلامی، مردم سالاری را به همراه دارد.

نقدی در پایان با اشاره به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی پس از انقلاب افزود: جمهوری اسلامی در زمینه فولاد رتبه چهاردهم، خودروسازی رتبه بیستم، سرعت پیشرفت تحصیلی رتبه پنجم، سرعت افزایش سلامت رتبه هفتم دنیا و در اقتصاد علی‌رغم تمام تهدیدها و تحریم‌های اقتصادی تمام قدرت ها علیه ایران، رتبه هجدهم دنیا را به خود اختصاص داده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس