کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس جزئیات نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در جلسه امروز ۲ ماده  از طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۷ کل کشور در کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون فرعی بررسی شد.

بیشتر بخوانید:

وزارت کشور برای افشانی استفساریه می‌گیرد

چرا آخوندی به کمیسیون عمران نرفت؟

وی با بیان اینکه ماده اول درباره تهاتر قیر رایگان بین دستگاه‌های مختلف بود، ادامه داد: طبق قانون بودجه سال ۹۷ باید ۴ میلیون تن قیر به ارزش ۳ هزار میلیارد تومان به شهرداری‌های زیر ۵۰ هزار جمعیت تحویل شود که این موضوع در کمیسیون تصویب شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به ماده دیگری از این طرح که در کمیسیون بررسی شد، افزود:این ماده درباره تفویظ اختیار به استانداری‌ها از بابت مایملک و زمین‌های سازمان زمین و مسکن برای تامین هزینه‌های پروژه‌های عمرانی نیمه تمام بود که این ماده در کمیسیون رای نیاورد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در بخش دیگری از جلسه کمیسیون شهردار تهران آقای افشانی حضور یافت و گزارشی از پروژه‌های که در این چند ماه گذشته اجرایی شده به نمایندگان ارائه کرد، اظهار داشت:شهردار تهران در این جلسه اعلام کرد در چند ماه گذشته ساماندهی در نیروهای انسانی شهرداری تهران داشته و حدود ۱۲۰ هزار نفر از این نهاد به صورت مستقیم و غیر مستقیم حقوق دریافت می‌کنند که ۶۶ هزار نفر به صورت مستقیم است و شهرداری حدود ۶۵۰ میلیارد تومان  به صورت ماهیانه  حقوق پرداخت می‌کند.

بدری با بیان اینکه افشانی در این جلسه گزارشی از اجرایی شدن پروژه‌های نیمه تمام در تهران به نمایندگان ارائه کرد، گفت:شهردار تهران اعلام کرد افتتاح  تونل نیایش، روگذر آفریقا به سمت مدرس شمال، ایجاد فضای سبز در شمال تهران در حدود ۲۷ کیلومتر، خرید نردبان ۶۲ متری برای آتشنشانی از جمله اقدامات اخیر شهرداری بوده است.

وی با بیان اینکه شهردار تهران بدهی‌ها این نهاد را ۵۰ هزار میلیارد اعلام کرد، افزود:از این مقدار ۳۰ هزار میلیارد به بانک‌ها است و ۲۰ هزار میلیارد به پیمانکاران است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس