کد خبر 894084
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
علم الهدی

بار دیگر برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در اقدامی هماهنگ شایعه ای را علیه امام جمعه مشهد منتشر کردند.

به گزارش مشرق، پس از خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد عده‌ای از سودجویان در برنامه ‌ای سازماندهی شده شروع به سوءاستفاده از صحبت‌های آیت‌الله علم‌الهدی کردند.

این افراد مدعی شدند که امام جمعه مشهد در خطبه‌های این هفته نماز با زیر سوال بردن قانون اساسی، عنوان کرده که وظیفه خبرگان نظارت و عزل رهبری نیست. آن‌ها برای اثرگذاری روی ذهن مخاطب حتی از تصاویری از آیت‌الله‌ علم‌الهدی در کنار آیت‌الله‌ خامنه‌ای استفاده کردند.

اما مراجعه به اصل صحبت‌های آیت‌الله علم‌الهدی نشان می‌دهد که وی در نماز جمعه چنین صحبتی نداشته است. وی در نماز جمعه این هفته یکی از وظایف مهم خبرگان را امر به معروف و نهی از منکر دانسته و اشاره کرده باید مطالبات رهبری در جامعه پیگیری شود. 

صوت نماز جمعه این هفته را نیز در ادامه می‌شنوید:

دانلود

برخی دیگر هم به فیلم قدیمی از این عضو مجلس خبرگان استناد می‌کنند که اتفاقا در آن فیلم همآیت‌الله علم‌الهدی «نظارت بر بقای شرایط رهبری» را جزو وظایف اصلی مجلس خبرگان برمی‌شمارد. 

همچنین درحالی که آیت‌الله علم‌الهدی در نماز جمعه این هفته هم با تاکید بر وضعیت نامساعد اقتصادی عنوان کرد که دشمن سفره ما را هدف گرفته و درگیر جنگ اقتصادی هستیم، برخی با انتشار تقطیع‌شده صحبت‌های امام جمعه مشهد برای وی حاشیه سازی کردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس