کد خبر 892278
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
تاج

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید جواب شرکت پیشنهاددهنده بازی با آرژانتین را به‌موقع داده‌اند.

به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال پس از کش‌ و قوس‌های فراوان امروز (دوشنبه) بیانیه‌ای راجع به پیشنهاد برگزاری دیدار دوستانه با آرژانتین صادر کرد و از نامعتبر بودن این پیشنهاد گفت. با این حال همچنان تعلل این فدراسیون در پاسخ دادن به این پیشنهاد که حداقل می‌توانست فشارها را از روی این فدراسیون کم کند، موضوعی است که تنها انفعال دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال را نشان می‌دهد.

در همین راستا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال درباره دیدارهای دوستانه تیم‌ملی فوتبال توضیح داد: فدراسیون فوتبال برنامه بازی‌های دوستانه تیم‌ملی را رسما اعلام می‌کند. در هر صورت ۲۰-۳۰ پیشنهاد برای فدراسیون فوتبال آمده، حتی امروز یک شرکت به فدراسیون فوتبال آمد و نام ۱۰ کشور را برای برگزاری دیدارهای دوستانه معرفی کرد اما وقتی از کشورها استعلام گرفتیم، دو، سه کشور این موضوع را رد کردند. به همین دلیل برخی از سایت‌ها بگویند که ایران با آرژانتین بازی نکرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چرا این فدراسیون زودتر جواب شرکت پیشنهاددهنده بازی با آرژانتین را نداد تا حداقل برای خودش چالش درست نکند، گفت: هیچ مشکل و جنجالی به وجود نیامد. شرکتی به ما پیشنهاد بازی با آرژانتین را داد اما از نظر ما آن‌ها توان برگزاری چنین دیداری را نداشتند. با این حال جواب این شرکت به موقع داده شد.

او در پایان گفت: چند بازی برای تیم‌ملی در حال بررسی است اما منتظریم تا از لحاظ فنی تایید شوند.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس