الیاس حضرتی

روزنامه آفتاب یزد می گوید که الیاس حضرتی قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را دارد.

به گزارش مشرق، روزنامه آفتاب یزد در مطلبی تفصیلی به اشاره به اقدامات اخیر الیاس حضرتی نوشت: مخالفت با دولت ، استعفای موقتی ازفراکسیون امید، اظهارات علیه وزرا و شرایط کنونی در کشور و به کار بردن عباراتی مثل« مردم بیچاره شدند» و یا «مردم به شدت تحت فشارند» و در مجموع بیان جملات و اظهاراتی که برد رسانه ای به خود می‌گیرند، در کنار پست و سمتی به نام قائم مقامی‌حزب اعتماد ملی، نشان می‌دهد که الیاس مجلس بعد از چهاردوره حضورش در پارلمان، می‌خواهد بیش از همیشه جایگاه و وزن شخصی خود را به منصه ظهور گذارد.

این روزنامه افزوده است: حضرتی می‌خواهد ثابت کند که می‌تواند تعیین کننده باشد، جریان آفرینی کند و به جای آنکه فراکسیونی بیاندیشد، حزبی تصمیم بگیرد و چه بسا به جای حمایت از یک نفر اصلاح طلب، کسی باشد که اصلاح طلبان از او حمایت کنند. همین مسائل است که شائبه قصدو نیت‌های انتخاباتی حضرتی البته نه برای انتخابات ۹۸ مجلس بلکه ۱۴۰۰ ریاست جمهوری را نیز پیش می‌کشد.

روزنامه آفتاب یزد تاکید کرد: بعید نیست که حضرتی یکی از کاندیداهای حزبی اصلاح طلبان برای سه سال دیگر باشد. او فعلا بی صداو با چراغ خاموش گام برمی‌دارد؛ متفاوت تر از همیشه تا بشود نماینده اعتمادملی در ریاست جمهوری سیزدهم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس