کد خبر 879711
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰
کلاشنیکوف

خلافکار سابقه داری که طی درگیری با خلافکار دیگری او را با رگبار اسلحه کلاشنیکف به قتل رسانده بود امروز صبح با تلاش پلیس آگاهی لرستان در پایتخت بازداشت شد.

به گزارش مشرق، هشت ماه قبل بود که رسیدگی به یک پرونده قتل در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

در آن روزها مردی با رگبار اسلحه کلاش کشته شد و سریعا پس از اعلام این موضوع به پلیس، تیمی از کارآگاهان جنایی لرستان به محل وقوع جنایت اعزام شدند.

بیشتر بخوانید:

بدل محسن هاشمی و مجید قناد به دام افتاد +عکس

براساس شواهد و قرائن، فردی از خلافکاران خرم آباد با رگبار اسلحه کلاش کشته شده بود.

وقتی محل حادثه مورد بررسی قرار گرفت با توجه به دوربین های مداربسته موجود در اطراف تصاویری از قاتل به دست آمد که مشخص شد او نیز خود از افراد خلافکار و سابقه دار بوده که پس از ارتکاب به قتل سریعا از محل متواری می شود.

عملیات فنی و پلیسی برای بازداشت متهم شناسایی شده، براساس تصاویر دوربین مداربسته ادامه داشت تا اینکه مشخص شد او به تهران آمده و در مخفیگاه خود مدتی است به صورت پنهانی زندگی می کند.

ماموران آگاهی لرستان سریعا با دریافت نیابت قضایی به تهران آمده و بعد از هماهنگی با بازپرس ششم شعبه دادسرای امور جنایی تهران، به مخفیگاه قاتل رفتند و با تحت نظر گرفتن آنجا، او را پس از دو شبانه روز بی‌خوابی بازداشت کردند.

با دستور قاضی محسن مدیرروستا متهم برای سیر تکمیلی تحقیقات با صدور قرار بازداشت موقت، در اختیار ماموران آگاهی لرستان قرار گرفت تا به لرستان برای انجام ادامه تحقیقات فرستاده شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس