کد خبر 861903
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
بیل کلینتون

رئیس جمهور پیشین آمریکا همچنان بر این نظر است که رفتارش در ماجرای رسوایی رابطه جنسی‌اش با یک کارآموز کاخ‌سفید درست بود.

به گزارش مشرق،‌ بیل کلینتون، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، از نحوه واکنش خود در ماجرای رسوایی رابطه جنسی‌اش با مونیکا لوینسکی دفاع کرده و گفته است فکر نمی‌کند لازم بوده که از او به‌طورشخصی عذرخواهی کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا اگر امروز آن ماجرا رخ می‌داد واکنشش فرقی می‌کرد، گفت: "اگر واقعیت‌ها مثل همان موقع بود، نه واکنش من هم فرقی نمی‌کرد."

بیشتر بخوانید:

رسوایی اخلاقی دامن «مورگان فریمن» را هم گرفت

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در پاسخ به این پرسش که با توجه به جنبش اعتراض به سوءاستفاده جنسی از افراد، آیا به نظرش به‌درستی با رسوایی خودش در سال 1998 روبه‌رو شده است، او پاسخ داد: "فکر می‌کنم کار درستی انجام دادم."

مونیک لوینسکی آن‌زمان 22 سال داشت و به عنوان کارآموز در کاخ‌سفید کار می‌کرد.

در آن ماجرا کنگره آمریکا بیل کلینتون را بابت دروغ‌گفتن در روند بازپرسی‌ها درباره رابطه‌اش با مونیکا لوینسکی استیضاح کرد.

با این اقدام جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان، کلینتون دومین رئیس‌جمهور در تاریخ آمریکا شد که کارش به استیضاح کشید. با این حال او در گام بعدی در مجلس سنا تبرئه شد و برای سه سال دیگر در ریاست‌جمهوری باقی ماند.

بیل کلینتون در این مصاحبه تازه گفته که هیچ‌وقت به‌طور شخصی از مونیکا لوینسکی عذرخواهی نکرده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا الآن فکر می‌کند لازم بود از آن زن عذرخواهی کند، گفت که "نه، فکر نمی‌کنم."

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا توضیح داد: "بیشتر از یک مورد به‌طور عمومی گفتم که متاسف‌ام. این خیلی فرق می‌کند. آن عذرخواهی، عمومی بود."

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس