سردار اشتری

فرمانده نیروی انتظامی گفت: حرکت راهیان‌ نور منشأ خیر برای کشور و مردم ما است و این حرکت در سال‌های گذشته با ابتکار مقام معظم رهبری شکل گرفت.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، سردار حسین اشتری شنبه‌شب در جشنواره ره‌آورد سرزمین‌نور، اظهار کرد: حرکت راهیان‌ نور منشاء خیر برای کشور و مردم ما است و این حرکت در سال‌های گذشته با ابتکار مقام معظم رهبری شکل گرفت.

وی افزود: افرادی که در قالب کاروان‌های راهیان‌نور در مناطق عملیاتی حضور پیدا می‌کنند، علاوه بر اینکه توشه‌ای از این فضا با معنویت دریافت می‌کنند، با خود صمیمت و صفا را نیز در این شهرها می‌آورند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: آمار بازدید از مناطق عملیاتی نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است و سال جاری حدود 6 میلیون نفر از مناطق عملیاتی بازدید کردند و این بازدیدها در طول سال انجام می‌شود.

درباره راهیان نور بیشتر بخوانیم:

پلی که صدام در آرزوی گذر از آن ماند + عکس

در ادبیات جنگ؛ هر کس ساز خودش را می‌زند

راویان جنگ باید خودسازی کنند

سردار اشتری با تأکید بر توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از فرصت راهیان‌ نور، عنوان کرد: تاکنون زاویه‌های کوچکی از دفاع مقدس به مردم و دنیا انعکاس داده شده است و هر چقدر که در بحث دفاع مقدس سرمایه‌گذاری انجام شود، کشور منفعت می‌برد.

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی در سال‌های دفاع مقدس 13 هزار شهید، 20 هزار جانباز و 2 هزار آزاده به انقلاب و اسلام تقدیم کرد و همچنان درب شهادت در نیروی انتظامی باز است و این نهاد در مقابل متجاوزان به حقوق مردم برای ارتقای امنیت کشور ایستادگی می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: کمیته ایمنی امنیت راهیان‌ نور برعهده ناجا است و این برای نیروی انتظامی افتخار است که زائران و کاروان‌های راهیان‌ نور را از مبدأ تا مقصد همراهی کند.

سردار اشتری افزود: در سال‌های گذشته در این مسئله کمترین مشکل را داشتیم و البته این برگرفته از عنایت شهدا است که این خیل جمعیت در یک مقطع مکانی و زمانی خاص حضور پیدا کرده و به سلامت بازگردند و همکاران ما با داشتن روحیه جهادی، شبانه‌روز در حال خدمت به زائران راهیان‌ نور هستند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس