حسن زمانی شفر

«حسن زمانی» عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درمورد رقم قرارداد بازیکنان جدید استقلال توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش مشرق، حسن زمانی درباره جلسه روز گذشته (سه‌شنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: این جلسه در کمال صفا، صمیمیت و همدلی برگزار شد. این همدلی، صفا و صمیمیت را کمتر در جلسات هیئت مدیره قبلی استقلال دیده بودم.

وی افزود: اولین بحث ما جذب دو بازیکنی بود که مراحل جذب آنها طی شد و قرارداد این بازیکنان به تصویب هیئت مدیره نیز رسید. قطعاً با اضافه شدن این دو بازیکن خارجی توانایی تیم بالا خواهد رفت. مبلغ قرارداد آنها هم در حد بازیکنان فعلی تیم است. بحث بعدی جلسه، در رابطه با اسپانسر باشگاه بود. با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته، امسال یکی از بهترین سال‌های مالی باشگاه بوده است و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

عضو هیئت مدیره استقلال خاطرنشان کرد: موضوع بعدی گزارش مفصل وینفرد شفر به هیئت مدیره بود. هیئت مدیره هم از زحمات ایشان و کادر فنی قدردانی کرد و پاداشی که در نظر گرفته بودیم، مصوب کردیم. مسئله دیگر، فعال شدن آکادمی بود که قرار است با حضور دستیاران شفر از اینی که هست، فعال‌تر شود. پیش‌بینی شده است که هر سال از آکادمی باشگاه بازیکنانی به تیم بزرگسالان راه پیدا کنند.

زمانی ادامه داد: بحث دیگری که خودم مطرح کرد، به مطالبات مرحوم منصور پورحیدری اختصاص داشت. قرار شد آقای قراب و دبیر هیئت مدیره با همسر ایشان صحبت کرده و جمع‌بندی را به هیئت مدیره گزارش دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که ظاهراً بازیکنان از مبلغ پرداخت پاداش قبلی ناراضی بودند، تصریح کرد: رقمی که بعضی از بازیکنان گرفته بودند، با بقیه فرق داشت و نسبت به این موضوع صحبت‌هایی شد. ما رقم و پرداخت پاداش را بر عهده سرمربی تیم گذاشتیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس