سرلشکر جعفری نمایه

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در سایه لطف خدا امنیت در ایران بیشتر شده و پیروزی‌های منطقه‌ای در دو کشور سوریه و عراق نتیجه ایستادگی و مقاومت است.

به گزارش مشرق، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری صبح امروز در آیین اختتامیه کنگره 12000 شهید آذربایجان غربی اظهار کرد: آذربایجان غربی در پیروزی انقلاب نقش محوری داشته است.

وی با بیان اینکه قدر و منزلت شهدا و کار بزرگ آنها در ابتدای انقلاب و امروزه را می‌دانیم، اضافه کرد: ایران پس از گذشت سال‌ها باز هم مورد طمع دشمنان قرار دارد؛ تجربه مقاومت در برابر توطئه دشمنان به مردم کشورهای مختلف منتقل شد و امروزه آنها با وجود تحمل شرایط سخت روی پای خود ایستادند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: کردستان ایران هم در زمان پیروزی انقلاب شرایطی مشابه کشورهای اسلامی عراق و سوریه داشت اما با جان‌فشانی همه اقوام ایرانی اعم از کرد و ترک امنیت در زمان کوتاهی به استان برگشت.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: شاخصه استان آذربایجان غربی این است که در ابتدای پیروزی انقلاب که ضدانقلاب در این نقطه حضور داشتند مردم این استان پشتیبانی جانانه‌ای از انقلاب کردند و وجود شهدای بزرگ از این استان نشان از همان صلابت و بزرگی است‌.

وی اضافه کرد: درس مقاومتی که توسط مردم این استان به نقاط دیگر کشور و سایر کشورها منتقل شد باعث پیروزی و توفیقات آنها شد؛ روحیه سلحشوری و جهادی سبب ایجاد مقاومت در برابر دشمنان می‌شود و ایمان، معنویت و انقلابی‌گری ویژگی‌های برجسته مردم ایران است.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: وحدت در میان مذاهب و اقوام یک عامل موفقیت و رمز پیروزی در بین مردم استان و کشور است، قدر این مؤلفه‌های اصلی کشور را باید دانست و هرچه بیشتر در راستای گسترش این مؤلفه‌ها کوشید.

وی افزود: وعده الهی این است که اگر ملتی به خدا و پیامبرش ایمان داشته باشد و در راه خدا با جان و مال جهاد کند در کنار داشتن اجر معنوی و اخروی توفیقات الهی خداوند در این دنیا هم شامل آنها می‌شود، ایران اسلامی امروزه مقابل همه اقدامات دشمنان اعم از تحریم تا تهدید ایستاده است.

سرلشکر جعفری اظهار کرد: در سایه لطف خدا امنیت در ایران بیشتر شده و پیروزی‌های منطقه‌ای در دو کشور سوریه و عراق هم نتیجه ایستادگی و مقاومت است.

وی گفت: تردید نداشته باشید این مسیر در نهایت به پیروزی و نصرت الهی می‌رسید و وعده‌های رهبری و امام هر کدام یک به یک محقق می‌شود و در حال رسیدن به تحقق آخرین آن هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران اضافه کرد: مردم این استان در خط مقدم مقابله با دشمنان هستند و در هر زمینه‌ای که برای بر هم زدن اتحاد و یکپارچگی مردم ایران است ایستاده و سبب عصبانیت و ناامیدی دشمنان شده و آنها را به استیصال می‌رساند.

وی اظهار کرد: ناامنی در این استان تقریباً صفر شده در حالی که زمانی ساعت حرکت در جاده‌های این استان تا ساعت دو ظهر بود ولی اکنون امنیت این استان از استان‌های مرکزی بیشتر است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 7
  • DK ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
    1 8
    هخخخخ اره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس