سیدهادی بهادری

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: در جلسه امروز عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونان خود در جلسه حاضر شد.

به گزارش مشرق، سیدهادی بهادری نماینده مردم ارومیه و عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جزئیات نشست امروز کمیسیون خود را تشریح کرد و اظهار داشت: در این نشست آقای ذوالفقاری مسئول ستاد اربعین حضور داشت که ضمن آن در رابطه با راه‌های زائران برای پیمودن مسیر نجف تا کربلا و همچنین در خصوص پارکینگ‌ها، محل اسکان و امنیت زائران نیز توضیحاتی ارائه داد.

وی افزود: در بخش دیگری از این نشست محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره بودجه سال 97 و همچنین تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی ارائه داد. 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به دیگر جزئیات نشست مذکور اشاره کرد و گفت: در ادامه جلسه نیز عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونان خود در جلسه حاضر شد و ضمن آن به سؤالات مطروحه از سوی اعضا پاسخ داد که در ادامه نیز نمایندگان سؤال‌کننده از توضیحات وی قانع شدند.

وی همچنین به جلسه نوبت عصر کمیسیون متبوعش با حضور رضا اردکانیان وزیر پیشنهادی نیرو نیز اشاره کرد و افزود: در این جلسه که در حال برگزاری است وزیر پیشنهادی نیرو در حال توضیحاتی درباره برنامه‌های پیشنهادی خود برای تصدی وزارت نیرو است که پس از آن اعضا توضیحات وی را بررسی و نظر نهایی خود را اعلام می‌کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha