وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سپاه قدرتمندترین نهاد ضدتروریستی و در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار داد.

به گزارش مشرق به نقل از  روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی در واکنش به مواضع و تهدیدات اخیر دولت و مقامات آمریکا، اظهار داشت: سپاه، ارتش و سایر قوای کشور، متحد و یکپارچه در مقابل سیاست‌ها و اقدامات خصمانه و تنش‌آفرین دولت آمریکا ایستاده‌اند و اجازه نخواهند داد با توسعه جنگ نیابتی و تروریسم امنیت منطقه را به خطر بیندازند.

وی هرگونه تعرض به ارکان نظام نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تعرض به کلیت نظام تلقی کرد و افزود: مجموعه کشور اعم از ملت، قوای سه‌گانه و نیروهای مسلح با قاطعیت آن را خنثی و سرکوب خواهند کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مقتدرترین و محبوب‌ترین نیروی ضدتروریست منطقه یاد کرد و گفت: این نهاد انقلابی متعلق به همه ملت‌های منطقه است و برای صیانت از امنیت و آرامش منطقه مجاهدت‌های بی‌نظیر و فداکاری‌های درخشانی را به منصه ظهور رسانده است.

امیر حاتمی تروریست‌خواندن و تحریم سپاه را یک نوع اقدام تروریستی ذکر کرد و ادامه داد: هر توطئه و اقدام تضعیف‌کننده این نهاد ضدتروریستی کمک به گسترش تروریست و ناامنی در منطقه و جهان است.

وی خاطرنشان کرد: به وضوح روشن است که پشت صحنه اینگونه اقدامات خصمانه لابی صهیونیست در آمریکاست و البته آتش‌افروزی جدیدی است که دودش به چشمان مردم و ارتش آمریکا خواهد رفت.

وزیر دفاع با بیان اینکه راهی که ترامپ انتخاب کرده جهان را به سوی جنگ و خونریزی سوق می‌دهد و زیبنده کشوری که خود را منادی صلح و مدافع حقوق بشر می‌داند، نیست، تصریح کرد: مردم، نخبگان و عقلای آمریکا و جهان چنین سیاست‌ها و اقدامات خشن و خطرناکی را برنمی‌تابند.

امیر حاتمی در پایان گفت: ترامپ تصمیمی را اتخاذ نکند که برکناری او از قدرت را به مطالبه‌ای جهانی و اقدامی ضروری برای پایان جنگ، خشونت و ناامنی قلمداد شود.‌

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  15 3
  امیر حاتمی در پایان گفت: ترامپ تصمیمی را اتخاذ نکند که برکناری او از قدرت را به مطالبه‌ای جهانی و اقدامی ضروری برای پایان جنگ، خشونت و ناامنی *قلمداد شود* { آخر جمله مفهوم درستی نرسونده در واقع بهتره گفته میشد: (به مطالبه ای جهانی تبدیل سازد.) }
 • IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  16 4
  اشک درچشمانم حلقه زد مامشکلات داریم امادین ومذهب وکشورمان راهم دوست داریم بدون کشورم عیال وخانمانی هم نیست وزیرخداوندزیرپرچم مولا علی وابا صالح المهدی ( عج )پیروز وسربلندت کند میدانم باشرف وجانثارترین های ما درارتش وسپاه وبسیج ونیروی انتظامی هستند هرچندازچیزی دلخورباشیم وازگرسنگی بمیریم ازآن به که کشوربه دشمن دهیم مامنتظروزیرسایه امام زمان هستیم هرچندقدرش را نمی دانیم اینطورماپیروزیم
 • IR ۱۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  1 1
  کی ؟ چرا؟ چگونه؟
 • سربدار IR ۲۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  8 2
  الله اکبر الله اکبر الله اکبر حضرت امام(ره) فرمودند : 1 امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند 2 اگر سپاه نبود کشور نبود
 • IR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
  3 1
  سپاه قدرتمندترین نهاد مردمی است
 • IR ۰۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
  4 1
  سپاه ، همگی پُشتتیم و کمر آمریکا رو بزمین میزنیم
 • کارشناس IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
  4 0
  واژه ضد تروریست برای سپاه مناسب است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس