کد خبر 725862
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
قایقرانی

مربی تیم ملی روئینگ بانوان گفت: من ورزشکاران زیادی را پرورش دادم که همه آنها را فرزام به تیم خود برد. اگر او ورزشکاری را خودش ساخته قایقرانی را می‌بوسم و کنار می‌گذارم.

به گزارش مشرق، بهناز مرادخانی درباره حاشیه‌های روئینگ، اظهار داشت: برای داشتن مربی خارجی حدود 2، 3 ماه جلسه داشتیم که بیاوریم یا نه. به همین دلیل رزومه 20 مربی بررسی و تصمیم گرفته شد جیوگانیک به ایران بیاید. او چند طلای المپیک و جهان را داشت به همین دلیل هیچ کس اعتراضی نکرد حتی افشین فرزام. 

وی افزود: وقتی جیوگا به ایران آمد حاشیه‌ها شروع شد قرار بود همه تیم‌ها را به او بدهیم اما تیم‌ها در ایران دو دسته شدند. فرزام جبهه گرفت و بچه‌ها هم با جیوگا صحبت نمی‌‌کردند حتی زمانی که جیوگا نزد آنها می‌رفت ورزشکاران جوابش را به سردی می‌دادند.

مربی تیم ملی روئینگ بانوان، در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه افشین فرزام فقط ورزشکاران نخبه را در دست می‌گیرد و با آنها تمرین می‌کند، تصریح کرد: مهسا جاور ورزشکار من بوده و قبل از اینچئون با من کار کرد. نازنین ملایی اولین مدالش را با من گرفت. پریسا احمدی را خودم استعدادیابی کردم که دو مدال هم با من گرفت. همه اینها را افشین فرزام به تیمش برد. در زمان بازی‌های آسیایی فرزام می‌خواست نازنین رحمانی را خط بزند اما با اصرار من نگه داشت چرا که اعتقاد داشتم او یک روز بهترین ورزشکار می‌شود. فرزام از صفر با هیچ ورزشکاری کار نکرده و هیچ ورزشکاری را نساخته است. 

مرادخانی در ادامه صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: اگر فرزام ورزشکاری دارد که خودش ساخته باشد قایقرانی را می‌بوسم و کنار می‌گذارم. من ورزشکاران نخبه را به او دادم اما نمی‌دانم چرا فدراسیون این همه تبعیض قائل می‌شود. فرزام فقط با 4 ورزشکار  کار می‌کند، فدراسیون او را دو ماه به اسپانیا می‌فرستد اما مرا بدون قایق و پارو به ابهر! من ورزشکاران خوبی دارم که مدعی طلا در مسابقات قهرمانی آسیا هستند. با 9 ورزشکار کار می‌کنم اما سؤالم این است آیا با این همه تبعیض می‌توانیم این ورزشکاران را حفظ کنیم؟

مربی تیم ملی روئینگ درباره اینکه اعلام شده جیوگا باید تا شنبه تکلیفش را مشخص کند، خاطرنشان کرد: اگر او برود دیگر نمی‌توانیم شادی را هم به قایقرانی بیاوریم. اگر فدراسیون می‌خواهد فقط 4 ورزشکار داشته باشد به ما بگوید که دیگر کاری نکنیم و زحمت نکشیم. شنیده‌ام فدراسیون به جیوگا گفته اگر می‌خواهد برود اما با رفتن او، صادقی و پورعسگرپرست همه چیز به هم می‌ریزد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده