کد خبر 725816
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
وحید مرادی

دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: دو، سه نفر ذهن جیوگا را مخدوش کرده‌اند و امیدوارم به راه راست هدایت شوند.

به گزارش مشرق، وحید مرادی در خصوص اظهارات پورعسگرپرست، دبیر کمیته روئینگ فدراسیون قایقرانی مبنی بر اینکه «مرادی، جیوگا سرمربی تیم ملی را به سبب داشتن پرونده در سال 2007 تهدید کرده است»، اظهار داشت: این حرف بی‌اساسی است و وقتی متوجه این صحبت شدم بسیار تعجب کردم.

وی ادامه داد: جیوگا مربی باتجربه‌ای است و می‌تواند به روئینگ ایران کمک کند اما باید به مقررات کشور و قوانین فدراسیون قایقرانی احترام بگذارد و حرمت مربیان ایرانی را هم نگه دارد. جیوگا روحیات خاصی دارد و امیدواریم این مشکلات به زودی رفع شود.

 مرادی افزود: امیدوارم دو، سه نفری که ذهن این مربی را مخدوش کرده‌اند به راه راست هدایت شوند و در راستای توسعه قایقرانی گام بردارند و برای فدراسیون حاشیه ایجاد نکنند.

وی خاطرنشان کرد: امینی، رئیس فدراسیون قایقرانی با جیوگا صحبت کرده و من هم نشستی طولانی در 3 نوبت با این مربی داشتم و نظرات ریاست فدراسیون را به او منتقل کردم. فدراسیون مایل است با جیوگا کار کند اما او باید به فدراسیون و خواسته‌های فدراسیون احترام بگذارد.

دبیر فدراسیون قایقرانی گفت:‌ در حال حاضر به هر دلیلی که وجود دارد، ذهن او را تغییر داده‌اند و جیوگا در این شرایط نمی‌خواهد با موفق‌ترین مربی سال‌های اخیر قایقرانی ایران (فرزام) کار کند. او خیلی روی این اصل پا فشاری دارد که مشخص است عواملی بیرون در این موضوع دخیل هستند.

مرادی تاکید کرد: امینی دو راه پیش پای جیوگا گذاشته است. اگر او تمایل دارد در ایران باشد باید از مربیان ایرانی استفاده کند و خودش در راس کار قرار بگیرد. راه حل دوم هم این است که تیم 4 نفره روئینگ بانوان را به صورت کامل در اختیار فرزام باشد و او هیچ نظارتی بر روی آن تیم نداشته باشد ولی تمامی تیم‌های دیگر در اختیار این مربی رومانیایی بماند.  

وی تصریح کرد: جیوگا این دو موضوع را نپذیرفته است. در جلسه سوم از او خواهش کردم که مجددا به صورت جدی درخواست رئیس فدراسیون را بررسی کند. به او گفتم شما استخدام شدید که بر اساس سیاست های فداسیون گام بردارید. قرار شده است در مورد این دو راهکار فکر کند و تا شنبه تصمیمش را بگیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده