سریع و خشن

یک ویژگی جالب این فیلم ها این است که هر چه بیشتر به پیش رفته و با اکران هر فیلم تازه ای از این مجموعه،‌ بر فروش و درآمد این فیلم ها اضافه شده و اوج فروش در فیلم های ششم و هفتم مشاهده شده است

سرویس فرهنگ و هنر مشرق- قسمت هشتم از سری فیلم های بسیار پرفروش و سرشار از تحرک و برخورد «سریع و خشمگین» چند ماهی است که آماده نمایش شده و فقط برخی ریزه کاری های فنی آن باقی مانده اما هفته پیش تاکید شد که این فیلم که توسط اف گاری گری کارگردانی شده و یک بار دیگر بازیگران اصلی این مجموعه همچون وین دیزل، دوواین جانسون، جیسن استیتام، میشل رودریگز و تیرس گیبسون را در اختیار دارد. با نام جنبی و کامل کننده «سرنوشت خشمگین ها» به نمایش در خواهد آمد. در این فیلم چارلیز ترون و اسکات ایست وود نیز به جمع بازیگران فوق اضافه می شوند و کرت راسل کهنه کار که در قسمت هفتم حاضر بود، در فیلم هشتم نیز بازی کرده است. فیلم هفتم بیش از ۵/۱ میلیارد دلار فروخت و قسمت هشتم از ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ اکران عمومی خواهد شد.

یک ویژگی جالب این فیلم ها این است که هر چه بیشتر به پیش رفته و با اکران هر فیلم تازه ای از این مجموعه،‌ بر فروش و درآمد این فیلم ها اضافه شده و اوج فروش در فیلم های ششم و هفتم مشاهده شده است. بر این اساس کارشناسان معتقدند جا افتادن تدریجی این فیلم ها در دیدگاه مردم و علاقمند شدن آنها به سرنوشت کاراکترهایی که البته هیچیک نیز شخصیت های عمیقی نیستند و همچنین قصه رویارویی آدم هایی که هیچ چیزی جز سرعت و هیجان آنها را راضی نمی کند،‌ عوامل اصلی توفیق این سری فیلم ها و بسط فرانچیزی بوده که از ابتدای دهه ۲۰۰۰ آغاز شد.

منبع: بانی فیلم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس