کد خبر 656324
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹

آیت‌الله علوی گرگانی گفت: ولت بایستی با دیدن رشد بسیج، از بسیجیان برای پیشرفت کشور استفاده نموده و انتظار داریم مسوولین در توجه به بسیج کوتاهی نکنند.

 به گزارش مشرق، لحضاتی قبل سردار محمدرضا نقدی به همراه فرمانده سپاه قم، معاون روابط عمومی سازمان بسیج و مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم با آیت‌الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان دیدار نموده و گوشه ای از فعالیت ها و مجاهدت های بسیجیان را بیان کرد.

آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدیر و تشکر از گزارش عملکرد بسیج عنوان کرد: بسیج مایه افتخار است و گزارش عملکرد بسیج مبشراتی است که باعث خشنودی ما گردید و به لطف الهی کشور به برکت بسیجیان زنده است و این بسیجیان هستند که کشور را حفظ کرده اند.

وی در همین خصوص افزود: فعالیت های بسیج خیلی خیلی قابل تقدیر است و باید شکر الهی را نمود که در این تشکل، اینگونه جوانان مخلصی حضور دارند.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به فعالیت های تربیتی بسیج اظهار داشت: از برکت وجود سردار نقدی، تربیت یافته‌گان ارزشمندی در شجره طیبه بسیج داریم و نیاز است این حرکت تربیتی بیش از پیش تقویت گردد.

این مرجع تقلید شیعیان با قرائت حدیثی از امام رضا(ع) مبنی بر ویژگی های مومنین، تأکید کرد: بسیجیان همواره در سختی و راحتی جنگ و در صحنه های گوناگون انقلاب گوش به فرمان ولایت، آماده اجرای دستورات رهبری هستند.

وی اذعان کرد: باید برای بسیجیان فعالیت های تربیتی را مستمرا برنامه ریزی کرد تا ضمن تداوم خدماتشان به ملت، دانش و مهارت خویش را ارتقا بخشند.

آیت الله علوی گرگانی خطاب به دولت تأکید کرد: دولت بایستی با دیدن رشد بسیج، از بسیجیان برای پیشرفت کشور استفاده نموده و انتظار داریم مسوولین در توجه به بسیج کوتاهی نکنند و برای رفع نیازهای بسیجیان و کمک به فعالیت های بسیج از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

وی در پایان گفت: بنده همیشه و بویژه در نماز شب دعاگوی بسیجیان هستم، چرا که همواره از جانشان برای انقلاب گذاشته اند فلذا قدردان آنان و خانواده شهدا هستم.
منبع: خبرگزاری بسیج

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس