سایت وابسته به محمدرضا عارف تصریح کرد 3 سال عملکرد دولت نزد مردم هیچ است.

به گزارش مشرق، وبسایت امید نامه وابسته به محمدرضا عارف با بیان اینکه خانه تکانی دولت به تیم اطلاع‌رسانی می‌رسد، نوشت: یکی از دلایل مخالفان در مجلس نهم برای سرازیر کردن حجم انبوه و بی‌سابقه‌ای از سؤالات میانگین سنی بالای اعضای کابینه بود؛ مخالفان در جلسات طرح سؤال پس از آنکه سؤالشان با جواب‌های وزراء از استدلال و احتجاج تهی می‌شد، عدم فعال بودن وزارتخانه مزبور را بواسطه سن بالای وزیر، مستمسکی برای تخریب و تخطئه دولت قرار می‌دادند.
 
اما فارغ از مباحث مرتبط با میانگین سنی اعضای کابینه که بیشتر می‌توان آن را در حد بهانه‌تراشی‌ها و سنگ‌اندازی‌های مخالفان دولت ارزیابی کرد؛ مسئله مهم‌تر در بحث ترمیم کابینه، انطباق اقوال و اعمال وزراء و معاونان با معیارها، شاخص‌ها و اهداف دولت است.
 
بسیاری از کارشناسان سیاسی و رسانه‌ای پاشنه آشیل دولت حسن روحانی را تیم رسانه‌ای دولت می‌دانند. نکته‌ای که حسن روحانی نیز خیلی زود متوجه آن شد اما برای به هم نخوردن هارمونی کابینه و برهم نخوردن آرامش دولت از تغییر در آن صرف‌نظر کرد.
 
این سایت می‌افزاید: پس از برجام مخالفان دولت برعلیه برجام اقدامات وسیعی انجام دادند و کار را به جایی رساندند که برجام را نوعی خیانت به کشور تلقی کردند.
 
تیم رسانه‌ای دولت باید برای افکار عمومی این مسئله را تبیین می‌کرد که برجام به عنوان یک مسئله پیچیده نمی‌تواند دارای تأثیرگذاری کوتاه مدت در زندگی مردم باشد و بلکه نیازمند گذشت زمان برای تحقق مفاد مورد توافق است.
 
در این بزنگاه حساس و حیاتی تیم رسانه‌ای دولت باید به این مسئله ورود می‌کرد و هدایت افکار عمومی را به دست می‌گرفت. این در حالی است که در این شرایط تیم رسانه‌ای دولت عملکرد ضعیفی از خود نشان داد.
 
سایت وابسته به عارف تصریح می‌کند جدا از موضوع برجام و ضعف تیم اطلاع‌رسانی برای پاسخ به ابهام‌آفرینی‌ها در این رابطه، این تیم در سایر حوزه‌ها در دفاع از عملکرد دولت نیز ناتوان بوده است؛ به طوری که سه سال تمام دستاوردهای دولتی اکنون نزد عوام «هیچ» است.
 
 انتساب تحلیل مردم از دستاوردهای دولت به ضعف تیم اطلاع‌رسانی در حالی است که برخی مقامات دولتی به صراحت گفته‌اند دستاورد برجام - به عنوان تنها اقدام عملی دولت- تقریباً هیچ بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • صاحبی ازدهدشت ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
  0 0
  کوچترین تاثری نداشت ونخواداشت
 • مهماندار هواپیما ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
  0 0
  شما هم که داواپس شدین
 • ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۳۰
  0 0
  باخلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود حالاتیم رسانه ای هم قوی ظاهر شود یا ضعیف در اصل ماجرا که عدم کارایی وبی برنامگی وضعف مدیریتی وانفعال محض دولت 11است تغییری پیدا نمیشود وابی برای ملت .............................

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس