کد خبر 638643
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۸

دختر شاه عربستان سعودی پس از آنکه به یکی از محافظانش دستور قتل یک نقاش و طراح داخلی را داده، از شهر پاریس گریخته است.

به گزارش مشرق به نقل از روزنامه دیلی میل انگلیس، شاهزاده حصه 42 ساله با سوء استفاده از مصونیت سیاسی خود به یکی از محافظانش دستور داده است تا یک نقاش و طراح داخلی فرانسوی را به ضرب گلوله از پا درآورد. شاهزاده حصه به محافظ مسلح گفته است: تو باید این سگ را بکشی، او لیاقت زنده ماندن را ندارد.

ولی این محافظ که نامش فاش نشده است، در شهر پاریس بازداشت شده است. این محافظ تحت بازجویی و تحقیقات مجرمانه قرار گرفته است و به جرم های مختلفی از جمله اعمال خشونت با اسلحه گرم، آدم ربایی و کمک به آدم ربایی متهم شده است.

این محافظ 53 ساله در صورت اثبات اتهاماتش به زندان محکوم خواهد شد. وی گفته است که 26 سپتامبر به دستور شاهزاده سعودی یک طراح و نقاش فرانسوی را به قتل رسانده است.

شاهزاده سعودی به این مرد فرانسوی دستور داده است تا پاهایش را ببوسد. شاهزاده حصه در دادگاه حضور پیدا نکرده و بر این مساله تاکید داشته است که هیچ کار اشتباهی را مرتکب نشده است.

یک نشریه فرانسوی نوشته است که حصه تنها دختر سلمان شاه سعودی است. شاه سعودی 5 پسر دارد و دخترش حصه در سال 1974 به دنیا آمده است.

شاهزاده سعودی این طراح فرانسوی را متهم کرده است که قصد داشته عکس هایی را که برای طراحی داخلی از آپارتمانش گرفته به خبرگزاری و رسانه ها بفروشد.

حصه ظاهرا از پاریس فرار کرده ولی محافظ وی توسط پلیس بازداشت شده است.

منبع: تسنیم

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • محمود ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  0 0
  سگ روگرفتن صاحبش روول کردن
 • ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  0 0
  عنوان شجره ملعونه چقدر برازنده اینهاست
 • ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  0 0
  عربستان ابرقدرت چهانه. فرانسه رو نوک انگشتاش میچرخه. دو روز دیگه با پول صدای اینم میخوابونن. من فقط موندم اینا مگه همون نفتی رو ندارن که ما هم داریم؟ پس اینهمه پولو از کجا اوردن؟ اونا دزد ندارن؟
 • ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  0 0
  لیاقت فرانسه همینه که این اوباش داخلش رفت و آمد داشته باشند.
 • مرجان معلم تاریخ دبیرستان ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  0 0
  اروپاییهاوامریکاییهاخدایشان پول است و شاهزاده های سعودی دستشان درجیب مردم بدبخت حجازاست پس هرگز هیچ شازده مفت خوری تنبیه نخواهدشد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده