عضو جامعه روحانیت مبارز از فعال شدن کمیته سیاسی این تشکل برای انتخابات 96 خبر داد و گفت: اگر بحث در کمیته سیاسی جامعه روحانیت به نتیجه برسد و مصداق بیاورند درباره مطلوب بودن یا نبودن آن بحث خواهیم کرد.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن تحلیلی از شرایط گروه‌های سیاسی نسبت به انتخابات 96 اظهار داشت: اگر آقای روحانی در چند ماه باقیمانده تا انتخاب 96 بتواند معیشت مردم را تأمین، مشکلات اقتصادی را مرتفع و رکود منحوس را برطرف کند، این امر یک متغیری است که در سرنوشت انتخابات مؤثر خواهد بود.

ابراهیمی تصریح کرد: اگر آقای روحانی نتواند این اقدامات را انجام دهد، ما دچار کاندیداهای مختلفی می‌شویم و چه به تفاهم برسیم یا نرسیم،‌ تعدد کاندیداها ایجاد خواهد شد.

*روزنه اصلاح‌طلبان برای عبور از روحانی

این عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با اشاره به مواضع اصلاح‌طلبان برای حمایت از روحانی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان باوجودآنکه می‌گویند ما از روحانی حمایت می‌کنیم اما یک روزنه را باز گذاشته‌اند تا اگر خواستند از روحانی عبور کنند مشکلی نداشته باشند. 

وی بابیان اینکه اصولگرایان به بحث نهایی و جامعی درباره انتخابات ریاست جمهوری نرسیده‌ است، یادآور شد: در حال حاضر در جامعه روحانیت کمیته سیاسی فعال‌شده و مباحث خود را شروع کرده تا ببینیم چه چیزی درمی‌آید. 

ابراهیمی بر همین مبنا تأکید کرد:‌ اگر بحث در کمیته سیاسی جامعه روحانیت به نتیجه برسد و مصداق بیاورند درباره مطلوب بودن یا نبودن آن بحث خواهیم کرد. 

این فعال سیاسی درباره آغاز فعالیت شورای ائتلاف اصولگرایان نیز اظهار داشت: هنوز مواضع اصولگرایی نتیجه‌ای را به دنبال نداشته و اول باید خود جامعه وظایفش را به‌درستی تنظیم کند و به جایگاه مطلوبی برسد، چراکه جامعه روحانیت به آیت‌الله موحدی کرمانی این امکان را می‌دهد که در ائتلاف سخن اول و آخر را بگوید.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس