سفیر انگلیس در سازمان ملل روز گذشته نسبت به محاصره گروه های تروریستی تکفیری در محلات بخش شرقی شهر حلب از سوی نیروهای دولتی سوریه بشدت ابراز نگرانی کرد!

گروه بین الملل مشرق- سفیر انگلیس در سازمان ملل روز گذشته نسبت به محاصره گروه های تروریستی تکفیری در محلات بخش شرقی شهر حلب از سوی نیروهای دولتی سوریه بشدت ابراز نگرانی کرد!

نگرانی انگلیس از محاصره القاعده در شرق حلب+عکس

بنابر این گزارش، متیو ریکرافت، نماینده دائم بریتانیا در جلسه شورای امنیت برای بررسی تبعات محاصره گروه های القاعده و ارتش آزاد از سوی دولت سوریه مدعی شد که این موضوع موجب وخامت اوضاع ساکنین آن خواهد شد و انگلیس به این دلیل نگران شده است. وی با اشاره به عملیات پاکسازی شهر زبدانی در منطقه مرزی سرویه با لبنان (القلمون) خواستار جلوگیری از وقوع حادثه مشابه برای محلات شرقی شهر حلب گردید. این در حالی است که دولت های سوریه روز گذشته هرگونه محاصره مردم و غیرنظامیان را بشدت رد کرده و از حضور بیش از 15 تا 20 هزار تروریست تکفیری عضو القاعده در این منطقه خبر داده است. 

نگرانی انگلیس از محاصره القاعده در شرق حلب+عکس

دولت سوریه بر اهتمام جدی خود بر امدادرسانی به ساکنین غیرنظامی این منطقه تاکید کرده است. اظهارات مزورانه سفیر انگلیس در سازمان ملل در حالی است که علی رغم محاصره 5 ساله 80 هزار شهروند سوری در شهرهای شیعه نشین "نبل و الزهرا" در حاشیه شمالی حلب توسط تروریستهای تکفیری ارتش آزاد و القاعده و همچنین مورد مشابه در فوعه و کفریا با بیش از 50 هزار نفر سکنه که طی یکسال و نیم گذشته در محاصره کامل قرار داشته اند، دولت های اروپایی، آمریکا و سازمان ملل از کوچکترین امدادرسانی و حتی ابراز نگرانی در این رابطه خودداری کرده اند.

نگرانی انگلیس از محاصره القاعده در شرق حلب+عکس

نگرانی انگلیس از محاصره القاعده در شرق حلب+عکس

(گزارش تصویری گروه احرارالشام وابسته به القاعده از اوضاع تدارکاتی در شرق حلب!)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • هادی ۰۶:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
  0 0
  این تازه اول اوضاع وخیمشونه..مونده تا به غلط کردن بیفتند.. سازمان ملل که نمیدونم از کجا آمار تروریستارو داره ! گفته تا دوماه ذخائر غذایی و دارویی و تسلیحاتی دارن..!!
 • ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
  0 0
  انگلیس پلید
 • عرشیا فرزند شهید ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
  0 0
  انگلیس اشغال چیه ترسیدی خاک تو سرت کنن انگلیس بدبخت مزور روباه صفت انگلیس جنگ افروز بدبخت ترسیدی فتنه گرای جاسوست تو محاصره تلف بشن ؟؟ به جهنم بزار همه اون اشغال های تو به همراه تو انگلیس فتنه گر نابود بشین مرگ بر انگلیس
 • مهماندار هواپیما ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
  0 0
  انگلیسی های حرامزاده از چی می ترسن از نابود شدن ادمکشانشان