کد خبر 607487
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد این باشگاه تنها چند روز دیگر برای توافق با اسپانسر فصل گذشته منتظر می‌ماند.

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال فصل گذشته با یک شرکت اپراتور تلفن همراه قرارداد بست و تا پایان فصل با این شرکت همکاری کرد.

از طرف دیگر با پایان یافتن قرارداد آبی‌پوشان با این شرکت به پایان رسید و استقلالی‌ها طی مذاکرات دوباره خواستار تمدید قرارداد با این اسپانسر با شرایط جدید شدند اما ظاهرا مسئولان باشگاه از روند مذاکرات و وعده‌های اسپانسر که یک شرکت اپراتور تلفن همراه است راضی نیستند و به همین علت قصد دارند طی یکی دو روز آینده مذاکرات با گزینه‌های مدنظر اسپانسری این باشگاه را آغاز کنند.

بهرام افشارزاده با اعلام این خبر گفت:‌ نمی‌خواهم وارد ریز جزئیات شوم اما تا همین جا برای تمدید قرارداد و امضای آن با اسپانسر فصل گذشته کلی صبر کرده‌ایم و در صورتی که طی یکی دو روز آینده مذاکرات‌مان به نتیجه نرسد با گزینه‌های دیگر وارد مذاکره خواهیم شد.

درج سامانه پیامکی برزگی این روزها روی پیراهن استقلال و پرسپولیس درج شده و به نوعی جلوه بدی هم به پیراهن سرخابی‌ها داده است، با این اولتیماتوم شاید این شماره های درشت تبلیغاتی(شوی تبلیغاتی) حداقل از روی پیراهن آبی‌های تهرانی پاک شود.شماره‌هایی که هزینه‌ آنها از جیب مردم تامین می‌شود و هنوز ورودی و خروجی هزینه‌ها و درآمدهایش شفاف نشده و فقط برند باشگاه استقلال و پرسپولیس را در اختیار این اپراتور قرار دارد!
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس