کد خبر 605802
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳

اضعرزاده گفت: تا زمانی که تهدید جلیلی و احمدی‌نژاد یا امثال اینها وجود دارد،‌ گزینه قطعی ما آقای روحانی است.

به گزارش مشرق، ابراهیم اصغرزاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با با یک سایت خبری اصلاح‌طلب، درباره عملکرد دولت روحانی گفت: دولت آقای روحانی از همان ابتدا باید در کنار سیاست خارجی به شفافیت اقتصادی نیز اولویت می‌داد. دولت فکر می‌کرد که تصویب برجام،‌ موتور محرکی است که اقتصاد را به راه می‌اندازد اما همین اقتصاد پنهان در برابر برجام صف آرایی می‌کند برای اینکه از تحریم‌ها سود می‌برد.

وی با بیان اینکه، سعید جلیلی و محمود احمدی‌نژاد یک تهدید تلقی می‌شوند و برنامه اصلاح‌طلبان، اتحاد در مقابل این تهدید است، در پاسخ به سؤالی به برنامه اصلاح‌طلبان برای انتخابات 96 گفت: ما حامی دولت آقای روحانی هستیم. من معتقدم تا زمانی که کاندیداهای سال 96 توسط تندروها تهدید می‌شوند، ما اصلاح‌طلب‌ها هیچ‌کس دیگری غیر از آقای روحانی را به میدان نمی‌آوریم. یعنی تا زمانی که تهدید جلیلی و احمدی‌نژاد یا امثال اینها وجود دارد،‌ گزینه قطعی ما آقای روحانی است.

محمدرضا تاجیک دیگر فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مصاحبه‌‌ای که امروز یک روزنامه اصلاح‌طلب منتشر کرده ضمن هشدار به روحانی گفته است که در صورت عدم اتخاذ تدابیر لازم، دولتش به گفته او "چهار ساله" خواهد شد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha