نماینده رژیم صهیونیستی با ارائه گزارشی تفصیلی درباره فعالیت حزب الله در جنوب لبنان که به ادعای وی مستند است، از شورای امنیت درخواست کرد در راستای تلاش برای نابودی حزب‌الله در جنوب لبنان تلاش کند.

 به گزارش مشرق، «دنی دانون» نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل از شورای امنیت خواست در راستای از بین بردن حزب‌الله در جنوب لبنان کار کند.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، دانون در گزارشی که به شورای امنیت ارائه داد عکس‌هایی الحاق کرده بود که به گفته وی با پهپادهای اسرائیلی از شهر «شقرا» در جنوب لبنان گرفته شده است.

دانون مدعی شد: این شهر به انبار اسلحه حزب‌الله تبدیل شده و حزب‌الله این سلاح‌ها را در کنار مدارس و دیگر موسسات عمومی نگهداری می‌کند که خطری برای غیرنظامیان محسوب می‌شود.

نماینده رژیم صهیونیستی سپس آمارهایی را به شورای امنیت ارائه داد و ادعا کرد: آنگونه که به نظر می‌رسد حزب‌الله موشک‌های بیشتری زیر زمین در اختیار دارد؛ در سال 2006 که بر اساس قطعنامه 1701 شورای امنیت جنگ میان ارتش اسرائیل و حزب‌الله متوقف شد حزب‌الله 7 هزار موشک داشت اما امروز این تعداد به 120 هزار موشک رسیده است که می تواند مناطق مسکونی اسرائیلی را هدف قرار بگیرد.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس