«نیوت گینگریچ» که از او به عنوان یکی از گزینه‌های جدی معاون دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواه آمریکا یاد می‌شود، روز شنبه در نشست گروهک تروریستی منافقین شرکت کرد.

به گزارش مشرق،«نیوت گینگریچ» رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا که حالا یکی از گزینه‌های جدی معاونت دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری یاد می‌شود، در نشستی که روز شنبه به میزبانی گروهک تروریستی منافقین در پاریس برگزار شد، شرکت کرد. 

«کن بلکول» از تحلیلگران راستگرای آمریکایی که در این نشست حضور داشته، با انتشار تصویری از گینگریچ از او به عنوان یک گزینه خوب برای پست معاونت رئیس‌جمهور یا وزارت خارجه آمریکا یاد کرد، چراکه «او تهدید ایران را درک کرده است.»

پایگاه «باز فید» در خبری در مورد حضور گینگریچ در این نشست، به سابقه منافقین در همکاری با صدام در جریان جنگ عراق و ایران اشاره کرده و نوشته است که این گروهک تا سال 2012 در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار داشت، اما به واسطه حمایت برخی از چهره‌های سیاسی مانند «رودی جولیانی» شهردار سابق نیویورک، از این فهرست خارج شد. 

این پایگاه نوشته است که گروهک منافقین «به پرداخت حق سخنرانی به حامیان غربی‌اش که در تجمعات این نشست شرکت می‌کنند، معروف است.»

گینگریچ پیش از این در سال 2012 هم در نشستی به میزبانی منافقین شرکت و در آن سخنرانی کرده بود.

وی هفته گذشته تائید کرد که جزو گزینه‌های اصلی ترامپ برای معرفی به عنوان معاون رئیس جمهور است. در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا، نامزدها در جریان تبلیغات گزینه خود برای معاونت رئیس‌جمهور را معرفی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس