نمایندگان ارومیه، خمینی‌شهر و تهران در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تسریع در جلوگیری از پرداخت حقوق‌های چندده میلیون تومانی به بعضی از مدیران دولتی، شبه‌دولتی و بانک‌ها شدند.

به گزارش مشرق، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (1 تیر 95) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

نادر قاضی‌پور، سیدمحمد جواد ابطحی و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه، خمینی‌شهر و تهران در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تسریع در جلوگیری از پرداخت حقوق‌های چندده‌میلیون تومانی به بعضی از مدیران دولتی، شبه‌دولتی و بانک‌ها شدند.

نادر قاضی‌پور، سهیلا جلودارزاده و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزرای دادگستری کشور و تعاون کار و رفاه اجتماعی لزوم جلوگیری از دخالت دادسراها و دادگاه‌ها در اختلافات کارگران و کارفرمایان را متذکر شدند.

محمد قمی و محمدرضا پورابراهیمی نمایندگان پاکدشت و کرمان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار نظارت بر پرداخت‌های غیرقانونی به مدیران بانک‌ها، بیمه‌ها و سایر سازمان‌های اقتصادی کشور شدند.

حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار توضیح علت عدم اقدام جدی راجع به حق‌آبه مردم سیستان از رودخانه هیرمند شد.

جباری‌ کوچکی‌‌نژاد نماینده مردم رشت در تذکری به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواستار توضیح علت ضعف مدیریت در بخش درمان تامین اجتماعی و در تذکری دیگر به رئیس‌جمهور خواستار توضیح علت ضعف مدیریت در مناطق آزاد شد.

احمدعلی کیخا و نادر قاضی‌پور نمایندگان زابل و ارومیه به وزرای کشور تعاون کار و رفاه اجتماعی لزوم برنامه‌ریزی برای تسریع در حل معضل اعتیاد کشور را متذکر شدند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
    0 0
    یعنی نمایندگان محترم کمتر می گیرند!!!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس