سرمربی اسبق و کنونی تیم ملی والیبال ایران برای نخستین بار در رستوران هتل محل اقامت تیم‌ها یکدیگر را ملاقات کردند و مدتی با هم گفت‌وگوی صمیمی داشتند.

به گزارش مشرق، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال ایران که برای حضور در هفته نخست لیگ جهانی وارد ریودوژانیرو شدند، پس از استراحتی کوتاه برای صرف صبحانه به رستوران رفتند.

رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران که زودتر از سایر بازیکنان به رستوران رفته بود با خولیو ولاسکو، سرمربی فعلی تیم ملی والیبال آرژانتین و سرمربی اسبق تیم ایران رو به رو شد. در این دیدار، ولاسکو که سال‌ها با تیم ملی والیبال ایران و ایرانیان خاطرات خوشی دارد با هموطنش که او حالا هدایت ملی‌پوشان ایرانی را برعهده دارد رو به رو شد.

دیدار آنها بسیار صمیمی و گرم بود. این دو مدتی همدیگر را در آغوش گرفتند و با خنده و روی خوش مدت زیادی را با هم صحبت کردند. بعد از آن هر دو سرمربی برای صرف صبحانه سراغ بازیکنان خود رفتند.

کار با وزنه بلند قامتان برای رفع خستگی

نخستین روز تیم ملی والیبال ایران با صبحانه‌ای آغاز شد که ملاقات و دیدار ملی‌پوشان با ولاسکو همراه بود. بازیکنان بعد از صرف صبحانه جهت برگزاری نخستین تمرین خود در ریو که به کار با وزنه اختصاص داشت راهی سالن بدنسازی شدند. مسیر هتل تا سالن بدنسازی با صحنه‌هایی از مراحل ساخت و تکمیل ورزشگاه‌های المپیک همراه بود که توجه ملی‌پوشان را به خود جلب می‌کرد.

کار با وزنه از ساعت ١١ با حضور تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی آغاز شد و تیم به مدت یک ساعت اولین تمرین خود در ریو را پشت سر گذاشت. از نیمه تمرین ملی‌پوشان ایران، بازیکنان تیم ملی برزیل هم در سالن حاضر شدند که تمام ستاره‌های برزیلی کنار لوزانو آمدند و دقایقی گفت‌وگوی صمیمی‌ای با سرمربی ایران داشتند.

سرجیو، موریلو اندرس و لوکاس ٣ ستاره تیم ملی برزیل مدت بیشتری را نسبت به سایر بازیکنان برزیل کنار لوزانو گذراندند و پس از آن به تمرینات تیم ملحق شدند تا تمرینات خود را پیگیری کنند.

کار با وزنه بلند قامتان برای رفع خستگی

بازیکنان کشورمان با وجود خستگی زیاد از سفر 29 ساعته به مدت یک ساعت و نیم تمرینات بدنسازی خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند و سپس برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه راهی هتل شدند تا خود را برای انجام نخستین تمرین توپی در سالن کاریوکا محل برگزاری مسابقات لیگ جهانی در ریو آماده کنند.

بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال از روز پنج شنبه با دیدار تیم های ملی والیبال ایران و برزیل که ساعت 21 و 40 دقیقه به وقت ایران برگزار می شود، آغاز خواهد شد و دور مقدماتی آن به مدت سه هفته ادامه دارد.

ملی پوشان ایران در هفته نخست و در برزیل به مصاف تیم‌های برزیل، آمریکا و آرژانتین خواهند رفت.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس