کد خبر 5377
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۴

<BR> رييس سازمان بسيج مستضعفين از حذف رژيم صهيونيستي تا 15 سال ديگر خبر داد.<BR>

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاري ها،محمدرضا نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين صبح امروز پنج‌شنبه در مراسم رونمايي از جديد‌ترين بازي‌هاي رايانه‌اي بسيج با عنوان "لانه شيطان 2 " و "کاروان آزادي " که در ساختمان شماره 5 سازمان آموزش و پروش برگزار شد با بيان اينکه در هم کوبيدن ظالميان همواره به دست خود خداوند انجام مي‌شود، شرط آن را به فرموده خدا تغيير انسان‌ها توسط خودشان دانست و گفت: ما بايد براي رفع فتنه دشمنان تمام توان خود را در صحنه به کار ببريم.
نقدي با تاکيد بر اينکه ديدگاه جهاني نسبت به تغيير حاکميت ظلم تغيير کرده است، گفت: اين بيداري در دنيا پس از پيروزي انقلاب اسلامي روز به روز شدت گرفته و اين خواست جهاني براي تغيير در حدي است که حتي رئيس جمهور آمريکا در ايام انتخابات شعار خود را "تغيير " قرار مي‌دهد.
وي با اشاره به اينکه امروز در جهان شاهد افزايش روز افزون خواست مردم براي رفع ظلم هستيم، گفت: يک روز اين ظلم ستيزي در مناطق معدود مانند لبنان و غزه صورت مي‌گرفت اما امروز حتي ريسک ناپذيرترين جوامع يعني اروپايي‌ها که حاضر نيستند براي زندگي خود دست به خطر بزنند در قالب کاروان‌هاي آزادي به مقابله با رژيم صهيونيستي مي‌پردازند که اين نشان دهند نزديک بودن به پيروزي است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينکه در بدبيانه ترين شرايط و تحليل‌ها 10 تا 15 سال ديگر نامي از رژيم غاصب صهيونيستي در نقش‌ها باقي نخواهد ماند، گفت: هر چند ميزان آگاهي در مردم افزايش يابد اين زمان کوتاه‌تر خواهد شد.
نقدي با اشاره به فروپاشي اتحادي جماهير شوروي، نابودي رژيم آپارتايد در آفريقاي جنوبي و فرو ريختن ديوار برلين گفت: امروز جاي رژيم نژاد پرست صهيونيستي و سلطه آن بر خاک مسلمين و نيز سرانجام اقدام آنها مبين بر احداث ديوار حائل در کنار همين مسائل است که به زودي به همان سرنوشت دچار خواهد شد.
وي فروپاشي رژيم صهيونيستي را يک امر محتوم و اجتناب ناپذير توصيف کرد و با اشاره به اقدام ارزنده‌اي بسيج در طراحي و توليد بازي‌هاي رايانه‌اي‌ با موضوع مقابله با اهداف دنيا استکبار گفت: اين قدم که امروز برداشته مي‌شود يک قدم مبارک اما کوتاه است و ما بايد هر چه بيشتر تمام توان خود را براي آگاهي بخشيدن به جامعه در شکل‌هاي مختلف به کار بگيريم چرا که بهترين شيوه براي آگاهي دادن اين است که خود فرد نقش فعالي در صحنه ايفا کند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تاکيد بر اينکه با شدت بيشتر اين اقدامات ارزنده را ادامه خواهيم داد، اظهار داشت: بسيج کل مسئوليت اين کار را بر عهده مي‌گيرد اما حجم توليدات هيچ گاه راضي کننده نيست چرا که امکانات ما محدود است.
نقدي افزود: تدابير بسيج براي پيشبرد اين کار در اختيار قرار دادن امکانات سخت افزاري خود به صورت رايگان است و بازاريابي و سود حاصل از اين کار نيز در اختيار خود افرادي که در همکاري با بسيج اين بازي‌ها را توليد مي‌کنند، قرار خواهد گرفت.
وي با بيان اينکه ما حاضر هستيم آموزش‌هاي لازم را نيز به افراد متقاضي بدهيم، خاطرنشان کرد: امروز آگاهي مردم دنيا نسبت به پديده ظالم رژيم صهيونيستي بيشتر شده و اين نشان دهنده نزديکي پيروزي مسلمانان است و هر چه در اين زمينه تلاش بيشتري بکنيم زمان رسيدن به اين پيروزي کوتاه‌تر خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس