کد خبر 492621
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در احکام خود سرمربیان دو تیم استقلال و ذوب‌آهن اصفهان را جریمه نقدی کرد.

به گزارش مشرق، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تخلف تیم‌های لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

بر این اساس، به دلیل مصاحبه‌ها و اظهار‌ نظرهای تحریک‌آمیز از سوی پرویز مظلومی و مجید صالح، سرمربی و مربی تیم استقلال تهران، کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفاتشان، هر یک از افراد فوق را طبق ماده 72 آیین نامه انضباطی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

تذکر کتبی به تیم پرسپولیس
شهرآورد دو تیم استقلال و پرسپولیس در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبتی بر پرتاب نارنجک در دقیقه 88 بازی صورت گرفت. کمیته انضباطی طبق ماده 79 به این باشگاه تذکر کتبی داد.

جریمه نقدی و تذکر برای مربیان نفت تهران و گسترش فولاد تبریز
مسابقه دو تیم گسترش فولاد تبریز و نفت‌تهران در هفته هشتم لیگ برتر برگزار شد و از سوی غلامحسین جعفری، مربی تیم نفت تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند 5 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی و مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین حمیدرضا فرزانه، مربی تیم گسترش فولاد تبریز به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، به تذکر کتبی محکوم و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

محرومیت و جریمه نقدی برای سرپرست تیم سایپا
کمیته انضباطی اصغر حاجیلو، سرپرست تیم سایپا را به دلیل اهانت به مربی تیم تراکتورسازی تبریز که منجر به اخراجش از سوی داور مسابقه شد، به یک جلسه از همراهی تیمش محروم کرد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این تخلف در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا تهران رخ داد.

جریمه 200 میلیونی برای تیم سپاهان اصفهان
مسابقه دو تیم سپاهان اصفهان و سیاه جامگان خراسان در هفته هشتم در حالی برگزار شد که به دلیل فحاشی تماشاگران تیم سپاهان به تیم حریف، کمیته انضباطی این باشگاه را طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین به دلیل تخلفات دوباره تماشاگران این تیم در دیدار مقابل استقلال تهران، این باشگاه محکوم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی است. در مجموع این تیم باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان
دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و ذوب‌آهن اصفهان در هفته دهم برگزار شد و از سوی یحیی گل محمدی، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان تخلفاتی چون اعتراض به داوری و رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس