مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران از اعزام محموله کمک های مردمی برای اربعین هر ۳ روز یکبار از تهران به کربلا و نجف خبر داد.

 به گزارش مشرق، رضا قدیمی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران، در خصوص اعزام محموله به کربلای معلی و نجف اشرف به منظور خدمات دهی به زائران در روز اربعین گفت: امسال نیز شهرداری تهران آماده دریافت کمک های مردمی است، به گونه ای که تاکنون شهروندان بی شماری به درخواست خود کمک هایشان را به این ستاد اهدا کرده اند.  

وی درباره آمادگی شرکت ساماندهی و محول شدن ستاد اربعین به این شرکت برای دریافت کمک های مردمی اظهار داشت: کمک های مردمی اصناف و سازمان ها بی شمار بوده است، به نحوی که شنبه صبح ۵ کامیون به سمت شهر کربلا اعزام خواهد شد.

مسئول کمیته برنامه ریزی در اعزام نیرو و تجهیزات به کربلا و نجف با اشاره به اقلام ارسالی برای روز اربعین ادامه داد: ۱۰ هزار تخته پتو، ۵ هزار لیتر مواد شوینده، حبوبات و ... از جمله این اقلام هستند.

وی تاکید کرد: تا ۱۵ روز قبل از اربعین آماده دریافت کمک های مردمی و ارسال آنها هستیم.

قدیمی با بیان اینکه به طور میانگین هر ۳ روز یکبار ۱۰ تریلی بار را می توانیم به کربلا و نجف ارسال کنیم، اذعان کرد:  با اجرای این طرح شاهد استقبال گسترده شهروندان و اصناف بوده ایم.

وی در خصوص مراجعه حضوری شهروندان به ستاد اربعین یادآور شد: شهروندان تهرانی می توانند برای اهدای کمک های مردمی به ستاد اربعین شرکت ساماندهی و مشاغل شهرداری تهران واقع در میدان گمرک، نرسیده به بیمارستان فارابی مراجعه کنند و کمک های اهدایی خود را به چادرهای مستقر در این مکان تحویل دهند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس