رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی بدون پشتوانه بسیج به نتیجه نخواهد رسید، تاکید کرد: امروز تنها راه برون رفت از وضعیت اقتصادی، تغییر رویکردهاست و باید ما شیوه مدیریتی‌مان را در حوزه اقتصاد تغییر دهیم.

 به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی بعد از ظهر امروز در جمع مدیران استان در ارتباط با اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: همانطور که رمز موفقیت ما در دوران دفاع مقدس در مقابله با استکبار جهانی تا بن دندان مسلح، استفاده از ظرفیت بسیج بود، بی‌تردید امروز در حوزه اقتصاد نیز ما اگر بتوانیم با مدیریت جهادی و انقلابی از ظرفیت بیکران بسیج استفاده کنیم، قطعا خواهیم توانست در جنگ اقتصادی نیز دشمن را از پای درآوریم و تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی آنها را خنثی کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی بدون پشتوانه بسیج به نتیجه نخواهد رسید، تاکید کرد: امروز تنها راه برون‌رفت از وضعیت اقتصادی، تغییر رویکردهاست و باید ما شیوه مدیریتی‌مان را در حوزه اقتصاد تغییر دهیم و این میسر نخواهد بود مگر با حاکمیت تفکر و روحیه بسیجی.

اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان‌شرقی، آرمان‌گرایی در حوزه اقتصاد را، پاسخگو ندانست و تصریح کرد: آرمان‌گرایی اگرچه در حوزه سیاست می‌تواند جوابگو باشد ولی در حوزه اقتصاد نمی‌توان با شاخص آرمان‌گرایی حرکت کرد بلکه بایستی منطبق با واقعیات و با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در استان برنامه‌ریزی کرده و به سمت افق‌های روشن حرکت کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه بی‌تردید بسیج می‌تواند در تمام حوزه‌ها نقش آفرینی کند، افزود: ما آماده‌ایم با تمام توان با مشارکت دستگاه‌های اجرایی دوشادوش بسیج برای اقتصاد مقاومتی در استان حرکت کنیم و مثل دوران دفاع مقدس، خاکریزهای اقتصادی دشمن را فتح کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: ما همچنین آماده‌ایم که در احیای دریاچه ارومیه و نیز اشتغال‌زایی با مشارکت بسیج گام برداشته و چرخ تولید و اقتصاد را در استان به گردش درآوریم و استان را به قطب اقتصادی کشور تبدیل کنیم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس