«خندوانه» این بار با ورود کمدینی که بعد از مدت ها دوباره در برنامه حاضر شده بود، چهره و رفتار برخی از اساتید جامعه را برایمان تداعی کرد.

به گزارش مشرق، «خندوانه» برای همه، نبض «خندوانه» خنده است، افتخار «خندوانه» مردم هستند، شعار «خندوانه» صلح و دوستی است و ... .

 این ها نمونه ای  از توصیفات میهمانان این هفته ی «خندوانه» در برنامه هستند، که شب گذشته مثل هر جمعه قسمت هایی از حضور و لبخند آن ها به عنوان جمع بندی برنامه در هفته ای که گذشت پخش شد.

شادی این برنامه نیز که ابتدا با لهجه ی بلوچی آغاز شد و با حضور چند تن از اهالی سرابان بلوچستان همراه بود به همه ی مردم درجه یک سیستان و بلوچستان تقدیم شد.


قندپهلو  و اساتیدی که هیچ چیز نمی دانند در «خندوانه» 
بعد از به قولی تنفس رسانه ای کاظم کهنمویی به عنوان کمدین وارد شد و کاملا حرفه ای داستان برخی از اساتیدی که در اطرافمان میبینیم را روایت کرد و جوان پس از رفتن وی گفت: این درست نمونه ی استاد هایی که همه چیز درس می دهند ولی هیچ چیز نمی دانند بود! 

پس از این بخش و پخش آیتمی رامبد مسابقه ی داخل استودیو را که به گفته ی خودش برگرفته از برنامه ی قند پهلو بود را اجرا کرد ؛به این صورت که او مصرعی از اشعار معروف را می خواند و سپس فرد شرکت کننده باید همان موقع ادامه ای را از خودش برای آن شعر بگوید.


پیام امشب جناب خان: آمپول ترس ندارد
در قسمت دیگر جناب خان که سرماخورده بود حاضر شد و جوان شروع کرد به توضیح طریقه ی مصرف داروهایی که دکتر به او داده بود، وبعد از رسیدن به استامینوفن کدئین عنوان کرد چرا کدئین؟و بعد با تأمل و تعجب گفت شاید لازم بوده که تجویز کرده! جنابخان نیز خطاب به رامبد گفت: چیه؟!نکنه می خواهی روی حرف دکتر حرف بزنی؟

خلاصه بعد از این که دکتری به استودیو آمد تا آمپول جناب خان را که از آن وحشت داشت را بزند جوان به سراغ معرفی لبخند برنده ی این هفته رفت و اعلام کرد: تندیس بهترین لبخند از نگاه شما تعلق می گیرد به جواد عزتی.همچنین قبل از اعطای این تندیس وی با رتبه ی یک انسانی و 6 ریاضی که در آن جا حضور داشتند گفتگوی خیلی کوتاهی انجام داد.

سرانجام در انتها طبق سنت قدیمی برنامه همه ی حاضران به احترام مردم ایران ایستادند و جوان ضمن آرزوی سرحالی و قبراقی برای همه ،در کنار خانواده بودن و زندگی پر روزی داشتن قسمتی دیگر از خندوانه را به پایان رساند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس