کد خبر 440087
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱

طبق ادعای یکی از کسانی که خوان لاپورتا برای تیم مدیریتی خود در صورت پیروزی در انتخابات ریاست آبی‌و‌آناری‌ها انتخاب کرده، خرید نیمار برای بارسا ممکن است سه برابر رقمی که گفته شده هزینه داشته باشد.

به گزارش مشرق، خوان اولیور، کسی که خوان لاپورتا کاندیدای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، او را به عنوان نایب رئیس بعدی کاتالان‌ها در نظر گرفته است، اعلام کرد که ممکن است جنجال انتقال نیمار از تیم فوتبال سانتوس برزیل به کاتالونیا بسیار پرهزینه‌تر از آن چیزی باشد که گفته شده است.

انتقال نیمار  به بارسلونا که تابستان سال 2013 با رقم اولیه نزدیک به 56 میلیون یورو صورت گرفت، با افشاگری یکی از اعضای باشگاه مشخص شد که بیش از هشتاد میلیون یورو برای کاتالان‌ها هزینه داشته است. اکنون اما اولیور ادعا می‌کند که این رقم می‌تواند به مراتب بیشتر از اینها باشد.

وی اظهار داشت: زمانی که شما به جنبه‌های مالی قضیه انتقال نیمار نگاه می‌کنید یک سؤال در ذهن‌تان شکل می‌گیرد: اینکه هزینه نهایی خرید او چقدر بوده است؟ تا الان این رقم 100 میلیون بوده است، اما با پروسه‌های قانونی که برای بررسی این جابه‌جایی در جریان است، این رقم می‌تواند 122 میلیون دیگر افزایش پیدا کند و در نهایت به 222 میلیون یورو برسد.

پنهان‌کاری ساندرو روسل و خوسه‌ماریا بارتومئو، رؤسای پیشین باشگاه بارسلونا درباره رقم واقعی انتقال نیمار جهت فرار از پرداخت مالیات ممکن است، جرایم نقدی سنگینی را به این آبی‌و‌اناری‌ها تحمیل کند که هزینه نهایی خرید این بازیکن برزیلی را به مراتب افزایش می‌دهد.

اولیور در ادامه ادعا کرد که هدفش کمک به افزایش درآمد باشگاه بارسلونا در دوره مدیریتی لاپورتاست، البته در صورتی که رئیس پیشین کاتالان‌ها در انتخابات ریاست این باشگاه پیروز شود.

وی افزود: هدف ما این است که در یک بازه زمانی پنج ساله درآمد باشگاه را به بیش از 45 درصد افزایش دهیم. البته از ما نباید انتظار انجام کارهایی را داشت که در دوره اول مدیریت لاپورتا انجام دادیم، زمانی که درآمد باشگاه سه برابر شد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس