چهار جلد از کتاب‌های مهدی کاموس که توسط ناشر الجزایری در این کشور ترجمه و منتشر شده است امروز در نشست تعاملات فرهنگی در حوزه کشورهای افریقایی رونمایی می‌شود. با انتشار کتاب های ادبیات معاصر ایران در کشورهای دیگر امید می رود این رویه و ادامه آن موجب بسط و گسترش ادبیات متعهد در سایر کشورهای جوان شود.

گروه فرهنگی مشرق : چهار جلد از کتاب‌های مهدی کاموس که توسط ناشر الجزایری در این کشور ترجمه و منتشر شده است امروز در نشست تعاملات فرهنگی در حوزه کشورهای افریقایی رونمایی می‌شود.

رونمایی 4 جلد از کتاب‌های مهدی کاموس توسط ناشر الجزایری

این کتاب‌‌ها روایت‌هایی خلاق و مدرن از داستان‌های کلیله و دمنه برای کودکان و نوجوانان به همراه تصاویر هستند.
در این نشست که از ساعت 15.30 تا 17 توسط موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار می‌شود، انجمن دوستی ایران و نیجریه، تونس،‌اوگاندا، سنگال، ساحل عاج کومور، فراس الجهمانی ناشر الجزایری، رییس موسسه نمایشگا‌های فرهنگی ایران، غلامرضا نوعی، غلامرضا امامی و مهدی کاموس حضور دارند.

رونمایی 4 جلد از کتاب‌های مهدی کاموس توسط ناشر الجزایریرونمایی 4 جلد از کتاب‌های مهدی کاموس توسط ناشر الجزایریرونمایی 4 جلد از کتاب‌های مهدی کاموس توسط ناشر الجزایری

تصویرگری این 4 جلد کتاب کودک و نوجوان را مسلم علم‌زاده بر اساس  هویت و نمادهای ایرانی انجام داده است.
با انتشار کتاب های ادبیات معاصر ایران در کشورهای دیگر امید می رود این رویه و ادامه آن موجب بسط و گسترش ادبیات متعهد در سایر کشورهای جوان شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس