کد خبر 412332
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷

رای تخلفات برخی از دیدارهای هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر فوتبال از سوی کمیته انضباطی صادر شد.

به گزارش مشرق، در بازی دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان از سری رقابت‌های لیگ برتر که در هفته بیست‌وششم و روز 27 فروردین ماه برگزار شد از سوی مجید بصیرت، مربی تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر حمله‌ور شدن به سوی داور، امتناع از اجرای دستور و تصمیم داور صورت گرفت. وی طبق ماده 66 آیین نامه انضباطی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* کریم باقری، مربی تیم پرسپولیس نیز به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست به داور بازی دیدار پرسپولیس و سپاهان، به تذکر کتبی محکوم شد.

* تیم های سپاهان و پرسپولیس به دلیل تخلفات تماشاگرانشان، هر کدام به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شدند و تیم پرسپولیس باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه و محرومیت برای بازیکن و مربی تیم تراکتورسازی تبریز

* در مسابقه دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا البرز که روز 27 فروردین برگزار شد از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل صورت گرفت. با توجه به این تفاق تیم تراکتورسازی  به 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*حبیب گردانی ، بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل رفتار غیر ورزشی در دیدار تیمش با سایپا یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* به دلیل رفتار غیر ورزشی و حرکات توهین آمیز، کاردوس آنتونیو، مربی تیم تراکتورسازی تبریز  در دیدار با سایپا به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه 80 میلیونی برای پدیده مشهد

در مسابقه دو تیم پدیده مشهد و گسترش فولاد تبریز که در هفته بیست‌و‌ششم در مشهد برگزار شد به دلیل مدیریت ضعیف، عدم حضور پزشک، رفتار غیر ورزشی توپ جمع کن‌ها، اهانت تماشاگران به عوامل تیم حریف، ورود غیر قانونی یکی از طرفداران به زمین مسابقه و حمله به بازیکن گسترش فولاد تبریز، کمیته انضباطی ضمن تذکر کتبی به مسئولین و سرپرست تیم پدیده مشهد، این تیم را به مبلغ 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس