کد خبر 411139
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: از بد روزگار ما از هفته هفدهم با تیم‌هایی بازی داریم که برای قهرمانی یا سقوط نکردن می‌جنگند.

به گزارش مشرق، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت: از بد روزگار از هفته هفدهم ما با تیم‌هایی بازی داریم که یا برای قهرمانی یا برای سقوط نکردن می‌جنگند. ما از فولاد خوزستان شناخت کافی داریم، فولاد تیمی جنگنده و دونده‌ای است و بازیکنان خوبی دارد اما ما چون میزبان هستیم میخواهیم هر 3 امتیاز مسابقه را بگیریم و روند توفیق‌وار خود را در بازی‌های خانگی ادامه بدهیم و به بازی آخر برسیم. فولاد تیم بسیار سرعتی است و خیلی خوب بازی می‌کند اما ما می‌خواهیم همان نقاط قوت فولاد استفاده کنیم و در دفاع و حمله نقاط قوتشان را کنترل و از نقاط ضعف‌شان استفاده کنیم، بهترین دفاع هم حمله است و تمهیدات لازم را برای مسابقه فردا در نظر گرفته‌ایم. امیدوارم بازیکنان بتوانند توصیه‌هایی که در تمرینات آنها را انجام داده‌ایم را فردا در زمین مسابقه اجرایی کنند و ما بهترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: مصدوم و محروم نداریم و همه بازیکنان برای بازی فردا آماده‌اند.

کریمی در مورد اینکه مقابله با اسکوچیچ سرمربی سابق ملوان حساسیت زیادی دارد، گفت: ما که حساس نیستیم خارجی های زیادی به فوتبال ما آمده‌اند که برخی از آنها خدمت کرده‌اند و برخی از انها آمده و رفته‌اند، ما می‌خواهیم 3 امتیاز بازی فردا را بگیریم.

وی در مورد اینکه چه توصیه‌ای به هواداران ملوان در بازی فردا دارد، گفت: هواداران ما در بازی‌های خانگی به خوبی وظایفشان را می‌دانند و در توفیقات ما شریک هستند و وقتی یکی از دلایلی که ما در خانه بر توپ و میدان مسلط هستیم همین حمایت هواداران است، وقتی هواداران در موفقیت‌های ما شریک هستند قطعاً از آن محافظت خواهند کرد. هواداران بدانند که فوتبال 90 دقیقه است و ما هم تلاش می‌کنیم تیم ریشه‌دار ملوان را در لیگ حفظ کنیم، فوتبال هم اتفاقات زیادی دارد، در یک بازی مثل بازی با گسترش توپ را از 6 قدم به بیرون می‌زنیم و در یک بازی هم مثل بازی با استقلال خوزستان توپ از 40 متری گل می‌شود.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس