کد خبر 404915
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۷

مراسم رونمایی کتاب «انقلاب و دیپلماسی در خاطرات سید محمد صدر» با حضور محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، ساعت 16 دوشنبه 31 اردیبهشت ماه در سالن مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش گروه تاریخ مشرق، علاوه بر سخنرانی دکتر ظریف، مرتضی سرمدی، قائم مقام وزیر امور خارجه و هادی سلیمان پور، رییس مرکز آموزش و پژوهش‌های بین‌المللی وزارت امور خارجه نیز سخنرانی خواهند داشت.

کتاب «انقلاب و دیپلماسی در خاطرات سیدمحمد صدر» خاطرات دکتر سید محمد صدر دیپلمات باسابقه ایرانی و مشاور ارشد محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه است. وی فرزند آیت‌الله سیدرضا صدر و برادرزاده سید موسی صدر است و در حال حاضر پژوهشگر ارشد مرکز مطالعات وزارت خارجه به شمار می‌رود.

«انقلاب و دیپلماسی»

در این کتاب که در هفت فصل تدوین شده، به پیشینه خانوادگی دکتر محمد صدر، تحصیلات او در رشته دارو‌سازی در دانشگاه تهران، نحوه مبارزات او در انقلاب اسلامی، حضور صدر در عرصه سیاسی و در کنار شهید رجایی، مسئولیت‌های که او در وزارت امورخارجه برعهده گرفت، پرداخته می‌شود.

گفتنی است مراسم رونمایی کتاب «انقلاب و دیپلماسی در خاطرات سید محمد صدر» در سالن مهر حوزه هنری، واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس