کد خبر 403368
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور از نهایی شدن گزارش حادثه شیراز و ارسال آن با امضای وزیر کشور به رئیس‌جمهور، سران قوا و سایر مسئولان خبر داد.

به گزارش مشرق، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور از نهایی شدن گزارش حادثه شیراز و ارسال آن با امضای وزیر کشور به رئیس‌جمهور، سران قوا و سایر مسئولان خبر داد.

حسین عبداللهی معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور از نهایی شدن گزارش حادثه شیراز و ارسال آن با امضای وزیر کشور به رئیس‌جمهور، سران قوا و سایر مسئولان خبر داد.

وی با بیان اینکه در مجموع 10 نفر به دادگاه احضار و حکم جلب صادر شد، افزود: فردی هم که خود را روی کاپوت خودرو ماشین انداخته بود 3 روز پیش دستگیر شد.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور همچنین گفت: افراد دستگیر شده بر اساس برداشت شخصی این کار را انجام دادند و در این راستا اقدامات لازم توسط دستگاه قضا صورت خواهد گرفت.

عبداللهی همچنین در پی به شهادت رسیدن 8 تن از مأموران نیروی انتظامی توسط گروهک جیش‌العدل اظهارداشت: روز گذشته کاردار سفارت پاکستان توسط وزارت امور خارجه احضار و به وی تذکر داده شد.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور تصریح‌کرد: انتظار ما این است با جدیت بیشتری توسط مسئولان مرزی امنیتی و نظامی پاکستان با این مسأله برخورد صورت گیرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس