در این شبکه هر کدام از جوانان با نشر تصویری از خود، لیستی از ویژگی‌های ظاهری و اخلاقی خود را به همراه مبلغی خاص ذکر می‌کند تا خود را بفروشند.

سوءاستفاده از نام امام زمان (عج) برای مدیریت شبکه غیراخلاقی
به گزارش گروه جنگ نرم مشرق، در پدیده جدیدی که در نوع خود بی نظیر است، بیش از ده هزار کاربر اینترنتی عراقی بر روی پایگاه ارتباط جمعی فیس بوک اقدام به تاسیس صفحه ویژه ای کرده اند که با استفاده از آن خود را در معرض فروش قرار می دهند تا به زعم خود از سودهای به دست آمده ، مقدمات ظهور امام زمان « عج» را فراهم کنند.

در این شبکه هر کدام از جوانان با نشر تصویری از خود ، لیستی از ویژگی های ظاهری و اخلاقی خود را به همراه مبلغی خاص ذکر می کند .

مسوولین راه اندازی آن در توضیح ماهیت خود مدعی شدند که تمام اعضا و مسوولان شبکه از پیروان امام زمان هستند و خود را به عنوان نذر برای ایشان و تعجیل در ظهور، در معرض فروش قرار می دهند.

آنها همچنین ادعا کردند: صفحه ویژه فیس بوک را در جهت تامین هزینه های که برای راه اندازی شبکه ماهواره ای نیاز دارند تاسیس کرده اند، شبکه ای که به زعم خود در نظر دارند بعدها از ان در راه تبلیغ برای ظهور امام زمان «عج» استفاده کنند .

شبکه فروش جوانان بر روی پایگاه فیس بوک هر روز آپدیت می شود و اشخاص جدیدی در رده سنی بیست سال را برای فروش معرفی می کند، تمام جوانانی که معرفی می شوند، به نوعی زیبا هستند، و در کنار تصویر آنان، مشخصات فردی، وضع اجتماعی ، وضع سلامتی ، قد، وزن، رنگ موی و محل سکونت و اشتغال شان ذکر می شود ، همچنین بعد از تعیین قیمت ، دو طرف از طریق پیام رسانی با یکدیگر به توافق می رسند.

همان طور که در ابتدا ذکر شد، این پدیده در نوع خود در تمام جهان اسلام بی‌نظیر بوده و می توان آن را یکی از نیرنگ های جدید وهابیت علیه جوانان شیعه معرفی کرد.

منبع: شفقنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس