تیم فوتبال رئال مادرید در حالی که تا یک دقیقه به پایان بازی از همشهری خود عقب بود در نهایت با نتیجه پرگل 4-1 به برتری رسید تا دهمین قهرمانی خود را در یک شب رویایی در ورزشگاه دالوز لیسبون جشن بگیرد.

دهمین قهرمانی رئال مادرید در یک دیدار دراماتیک
به گزارش مشرق، تیمهای همشهری رئال مادرید و اتلتیکو مادرید دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا را شنبه شب در ورزشگاه دالوز شهر لیسبون برگزار کردند که در نهایت تیم فوتبال رئال مادرید در پایان 120 دقیقه با نتیجه 4 بر یک برابر قهرمان لالیگا به پیروزی رسید و برای دهمین بار فاتح معتبرترین لیگ باشگاهی اروپا شد.


در این دیدار دیگو گودین در دقیقه 36 برای تیم آتلتیکو مادرید گلزنی کرد و گل های تیم رئال مادرید را سرخیوراموس در 3+90 ، گرت بیل در دقیقه 111، مارسلو در دقیقه 118 و کریستیانو رونالدو در دقیقه 119 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند و قهرمانی را برای تیمشان به ارمغان آوردند. (فیلم خلاصه و گلهای دیدار رئال مادرید _ اتلتیکو مادرید)

 12 سال طول کشید تا قوهای سفید پایتخت اسپانیا طلسم شکنی کرده و دسیما (دهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا) را کسب کنند.

کارلو آنچلوتی در حالی تعداد قهرمانی‌های رئال مادرید را در لیگ قهرمانان اروپا دو رقمی کرد که خودش نیز یک رکورد جالب برجا گذاشت و برای سومین بار فاتح این جام شد. رونالدو نیز با تک گل خود 68 گله شد و بالاتر از مسی در جدول گلزنان لیگ قهرمانان اروپا ایستاد هر چند با رائول 3 گل فاصله دارد.

نیمه اول
در نیمه نخست دو تیم بازی را محتاطانه شروع کردند و تمایل چندانی برای بی‌محابا حمله کردن نشان نمی‌دادند به خصوص اتلتیکومادرید که نسبت به همشهری سفیدپوش خود دفاعی‌تر بازی می‌کرد و تنها 10 دقیقه پس از آغاز مهاجم اسپانیایی‌اش، دیه‌گو کاستا را به دلیل عود کردن مصدومیتش از دست داد. کاستا که به زور و زحمت پزشکان توانسته بود خود را به این بازی برساند جای خود را به آدریان لوپس داد.

تصاویر جشن قهرمانی رئال مادرید در اروپا

قهرمانی دراماتیک رئال مادرید و پایان طلسم 12 ساله +تصاویر

با وجود حذف تهدیدی همچون کاستا که بهترین گلزن این فصل اتلتیکومادرید بوده است، رئال باز هم تمایلی برای فشار آوردن به خط دفاع همشهری قرمزوسفیدپوش خود نشان نمی‌داد و لو ندادن توپ به جای ریسک برای زدن استارت‌های خطرناک در دستور کار بازیکنان دو تیم قرار داشت.

رئال یکی دوبار از ضربات شروع مجدد و ارسال از جناحین سعی کرد دروازه اتلتیکومادرید را تهدید کند اما این حملات ضعیف‌تر از آن بود که دروازه‌بان مطمئنی مانند تیبا کورتوا را به دردسر بیندازد. در دقیقه 25 جدی‌ترین حمله رئال مادرید روی دروازه اتلتیکومادرید شکل گرفت زمانی که آنخل دی‌ماریا در یک ضدحمله حرکتی پا به توپ را به سمت دروازه حریف آغاز کرد هرچند با خطای رائول گارسیا متوقف شد‌ و کریستیانو رونالدو هم نتوانست از ضربه ایستگاهی به دست آمده استفاده کند.

این اتفاق و درگیری‌هایی که میان بازیکنان دو تیم به خصوص میان راموس و گارسیا به وجود آمد و به سبب آن هر دو کارت زرد گرفتند، بازی را از رخوت درآورد و چند دقیقه بیشتر طول نکشید که دو موقعیت خطرناک متوالی در دو سوی میدان برای دو تیم به وجود آمد که هر دوی آنها به هدر رفت، به خصوص موقعیت رئال مادرید که در آن گرث بیل، بال ولزی رئال فرصتی استثنایی داشت.

در دقیقه 36 سرانجام قفل دروازه‌ها شکست و این کار توسط اتلتیکومادرید انجام شد زمانی که دیه‌گو گودین، مدافع اروگوئه‌ای روخی بلانکو از ناهماهنگی و غفلت مدافعان رئال نهایت استفاده را انجام داد و با یک ضربه سر قوسی توپ را از روی سر ایکر کاسیاس جلو کشیده عبور داد و گل نخست بازی را به سود قهرمان لالیگا به ثمر رساند. او همان کسی بود که در بازی آخر تیمش در لالیگا در خانه بارسلونا گل تساوی را به ثمر رساند تا قرمزوسفیدپوشان فاتح لالیگا شوند.

رئال مادرید در یک دیدار دراماتیک قهرمان شد/ کسب قاطعانه

برخلاف آنچه که پیش‌بینی می‌شد رئال مادرید پس از دریافت این گل برای جبران آن به آب و آتش نزد و در عوض این اتلتیکومادرید بود که برای افزایش اختلاف تمایل نشان می‌داد. در نهایت نیمه نخست با پیروزی یک گله اتلتیکومادرید به پایان رسید.

نیمه دوم
نیمه دوم نیز شروعی مانند نیمه اول داشت با این تفاوت که اتلتیکومادرید به واسطه پیش بودن در نتیجه از روحیه بهتری برخوردار بود اما به جای فرو رفتن در لاک دفاعی برای محافظت از گل زده حمله را در دستور کار قرارداد تا دفاع را از نیمه زمین حریف آغاز کند.

در دقیقه 53 اما رئال اولین موقعیت خطرناک خود را به وجود آورد و این بار هم آنخل دی‌ماریا بود که حرکتی پا به توپ را به سمت دروازه اتلتیکو آغاز کرد و در نهایت با خطای میراندا متوقف شد. بعد از اعلام خطا به سود کهکشانی‌ها رونالدو پشت ضربه ایستگاهی ایستاد تا با یک ضربه قوسی تیبا کورتوا را برای مهار توپ به دردسر بیندازد اما بازهم ضربه او راهی به دروازه نیافت. ریتم بازی پس از این اتفاق سرعت بیشتری پیدا کرد.

رئال مادرید در یک دیدار دراماتیک قهرمان شد/ کسب قاطعانه

کارلو آنچلوتی برای سنگین کردن کفه ترازو به سود کهکشانی‌ها دو نیرو تازه نفس به میدان فرستاد و دو تعویض همزمان انجام داد. او مارسلوی برزیلی را به جای فابیو کوئنترائو و ایسکو را به جای سامی خدیرا که حضورش در ترکیب اصلی تعجب‌برانگیز به نظر می‌رسید، به میدان فرستاد.

با وجود این تعویض‌ها این اتلتیکومادرید بود که بیشتر حمله می‌کرد و چند بار دیگر دیگر دروازه کهکشانی‌ها را تهدید کرد، طوری که به نظر می‌رسید این تیم در نتیجه از حریف خود عقب است نه رئال مادرید.

بازی به تدریج حالت متعادل‌تری به خود گرفت و رئال کمی از زیر فشار همشهری خود بیرون آمد و یکی دو بار به صورت نصفه و نیمه هم توسط گرث بیل دروازه اتلتیکو را تهدید کرد اما باز هم در ایجاد موقعیت مسلم گلزنی مستاصل نشان می‌داد.

رفته رفته بر فشار حملات رئال مادرید افزده شد به طوری که در 15 دقیقه پایانی تقریباً به استثنای ایکر کاسیاس دیگر بازیکنان در نیمه اتلتیکوحضور داشتند. رئال چند بار از جناحین دروازه اتلتیکو را تهدید کرد اما باز هم راه به جایی نبرد. در حالی که لحظه به لحظه بر  استرس و اضطراب هواداران رئال از بابت شکست افزوده می‌شد سرخیو راموس در سومین دقیقه از وقت‌های تلف شده با ضربه سر در یک کرنر گلزنی کرد تا کهکشانی‌ها را از شکست نجات دهد و بازی را به وقت‌های اضافی بکشاند.

رئال مادرید در یک دیدار دراماتیک قهرمان شد/ کسب قاطعانه

توفان رئال در وقت‌های اضافی
در وقت‌های اضافی همچون ابتدای دیدار دو تیم بار دیگر به بازی محتاطانه روی آوردند، چون بیم باز شدن دروازه خود و نداشتن فرصت کافی برای جبران آن را داشتند و علاوه بر آن انژری آنها نیز کمتر شده بود. دو تیم خطر چندانی را روی دروازه یکدیگر به وجود نیاورد تا اولین نیمه از وقت‌های اضافی هم بدون گل خاتمه یابد اما در نیمه دوم داستان بازی کاملاً عوض شد.

قهرمانی دراماتیک رئال مادرید و پایان طلسم 12 ساله

رئالی‌ها هجومی‌تر نشان دادند و در نهایت در دقیقه 111 با فراری از سوی آنخل دی‌ماریا و ارسال عرضی او که تیبا کورتوا آن را ناقص دفع کرد با ضربه سر گرث بیل به گل دوم خود رسیدند. اتلتیکومادرید که برای جبران شکست مستأصل به نظر می‌رسید دقایقی بعد رسماً تسلیم همشهری خود شد زمانی که مارسلو سومین گل رئال مادرید را در دقیقه 118 به ثمر رساند. شکست روخی بلانکو سنگین‌تر شد زمانی که کریستانو رونالدو چهارمین گل رئال مادرید را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و خود را در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا 17 گله کرد.

قهرمانی دراماتیک رئال مادرید و پایان طلسم 12 ساله

به این ترتیب رئال مادرید پس از 12 سال به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست بافت و طلسم دسیما (کسب دهمین قهرمانی) را شکست. رئال‌مادرید اولین باشگاه اروپاست که توانسته است به 10 قهرمانی در اروپا برسد.

قهرمانی های رئال مادرید:

1955-56
1956-57
1957-58
1958-59
1959-60
1965-66
1997-98
1999-2000
2001-02
2013-14

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 59
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • علی ۰۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  تبریک به همه رئالی ها ، زنده باد تیم امپراطوری رئال
 • رئالی ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  خیلی بازی زیبایی بود و زیباتر اینکه با برد رئال تموم شد.. زنده باد رئال مادرید
 • Sara ۰۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  زنده باد رئال مادرید... زنده باد سلطان رونالدو... بااینکه اتلتیکو تیم خوبی بود ولی تیم کهکشانی ما بهترین بوده و هست!!! 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
 • ۰۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 1
  حق اتلتیکو بود ، پنج دقیقه وقت اضافه مشکوک بود، ، درود بر بازیکنان سیمونه، اگر مبلغ قرارداد بازیکنای رئال و اتلتیکو رو مقایسه کنید شما هم درود میفرستید به بازیکنان اتلتیکو
 • كيوان از بوشهر ۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  1 0
  رئال قهرمان
 • امين ۰۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  1 0
  جنگنده و با غرور قهرمان مبارك باد بر تمامى رئال يها
 • محمد 95 ۰۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  1 0
  درود بر راموس و همه رئالی ها به صدا و سیما بگید لااقل گزارشگر بازی فینال رو یه آدم بیطرف بذارن نه یکی که همش در حال سوزش بود
 • ۰۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  1 0
  باورم نمیشه قهرمان شدیم تا آخرین دقیقه ناامید بودم جبران کنیم وبازم به همت راموس به بازی برگشت ونهایتا بعد از اون همه ناکامی بالاخره رئال قهرمان اروپا شد:براوو رئال موچه گراتسیاس سینور آنجلوتی
 • عرفان ۰۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  1 0
  حالا بارساییا .دماغ سوخته خریداریم!! قهرمانی بارسا+بایرن+یووه
 • لنگ در دسته3 سال 42تا47 ۰۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  10 زنده باد پرافتخارترین تیم باشگاهی دنیا 10
 • علی ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  و البته دماغ بععععضی ها بیشتر سوخت ، آره همونا که به خاطر اون... طرفدار اتلتیکو بودن. درود به امپراطوری ، دمت گرم عرفان
 • لنگ در دسته 3 سال 42تا47 ۰۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  گل تو دقیقه سوم وقت تلقف شده زده شد شما به جای 5دقیقه فرض کن بازی 3 دقیقه وقت تلف شده داشت یعنی 3 دقیقه هم نداشت؟
 • ۰۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  1 0
  ضمن احترام به ارزش ها وشایستگی آتلتیکو,رئال فوتبال کامل بازی کرد برد واین دفعه دفاع اتوبوسی وخشن وتخریبی ره به جایی نبرد
 • رئالی ۰۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  نه فقط اون بعضی ها هم پشت صحنه و جلوی دوربین در حال سوزش بودن ، آخ چه لذتی داره این قهرمانی
 • سلمان فارسی ۰۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  سلطه همیشگی رئال مادرید بر تمام تیم های باشگاهی جهان
 • ۰۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  چه ماتمی گرفته بودن صداو سیمایی ها مخصوصا خیابانی که حتی حوصله حرف زدن هم نداشت
 • محمد ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  حالا بارساییا .دماغ سوخته خریداریم!! قهرمانی بارسا+منچستر+یووه دماغ سوخته خریداریم:)) زنده باد رئااااااااااااال
 • ۰۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  علیرغم کج سلیقگی وغرض ورزی شبکه 3برای انتخاب جواد خیابانی که متخصص نفله کردن تیم های مطرح با اون تعریف وتمجیداش هست,رئال قهرمان شد وشب لیسپون کهکشانی شد جاوداني واحمدی ودکتر صدرهم عزادار شدن
 • آریا ۰۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  با تبریک به همه طرفداران رئال مادرید.بازی بسیار خوبی بود من تا دقیقه ۹۲ ناامید شده بودم و از روی ناراحتی تلویزیونو خاموش کردم بعد ۷ دقیقه رفتم تو اینترنت که ببینم جام را دارن میدن به اتلتیکو مادرید که دیدم خبری از قهرمانی اتلتیکو تو سایتها نیست زود رفتم ببینم نتیجه بازی چیه دیدم ۱_۱ هست سریع تلویزیونو روشن کردم و بچه ها را صدا کردم که هنوز بازی ادامه داره همه خوشحال شدیم و دوباره تخمه ها را آوردیم سر میز که فهمیدیم راموس با غیرت باز هم گل کاشته و گل تساوی را زده و در نهایت با گل کریستانو رونالدو (مارادونای حال حاضر جهان) شادیمان دو چندان شد .در ضمن تبریک میگم به طرفداران و بازیکنان اتلتیکو که جانانه بازی کردن ولی دقایق آخر به کم تجربگی خود باختند و با شایستگی نایب قهرمان شدند.میدونم همه فوتبال دوستان از این بازی لذت بردند و ای کاش روزی برسد که از دیدن بازیهای فوتبال خودمون هم لذت ببریم نه اینکه با دیدن فوتبال لیگمان خسته شده و به دونستن نتیجه بازی بدون تماشای بازی اکتفا کنیم.در فوتبالی که بازیکنش فقط دنبال مبلغ قرداد و پول باشد هیچ وقت دنبال زیبا و با قدرت وغیرت بازی کردن نمیرود و این میشود نتیجه فوتبال ما که نه لذتی دارد برای تماشاگر و نه پیشرفتی برا فوتبالمان و عاقبت کار این شود که تیمی مانند ژاپن به فکر صعود به مرحله بعد بازیهای جام جهانی باشد و ما به فکر بیشتر گل نخوردن از رقیبامون.متاسفانه فوتبال ایران بعده جام جهانی ۹۸ فرانسه با مدیریت بسیار غلط و باحرفه ای نامیدن لیگ و بازیکنان آماتور و با دادن پول حرفه ای به بازیکنان و مربیان آماتور روز به روز از بین میرود. درود بر همه بازیکنان کادر فنی و مدیران زمانی که در ملبورن استرالیا با غیرت و عاشقانه با عث شادی و لذت بردن مردم از فوتبال ملی شدند.
 • ۰۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  جهت اطلاعتون جاودانی یک رئالی دو آتیشه است..
 • اقاروح اللهء عزیز ۰۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  اقای خیابانی لطفا دیگه گزارش نکن بازیهای مهم رو.هیجانش رو گرفتی با گزارش خواب اور
 • بابک ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  بابا اینا 6 تا قهرمانیشون مال دهه 50 میلادیه که !! حالا یه زمانی با زور فرانکو قهرمان میشدن ، الان هم با پول
 • ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  تیمهای بی اسم و رسم مثل بورسیا دورتموند و اتلتیکو وقتی در آستانه گفتن جامی بزرگ میشن فیفا داور را به عنوان یار پنهان تیمهای بزرگ روانه میدون می کنه تا نتیجه دلخواه تیمهای مثلا بزرگ در بیاد
 • ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  این فصل راموسمنجی رئال بود هم در لالیگا هم لیگ قهرمانان حق رئال بود اتلتیک فقط نیمه اول خوب بود اونم 20دقیقه
 • ايرج ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  واقعا داور را بايد سنگ سار كرد
 • فروغ ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  بارسا رو باید سنگسار کرد که دماغ همه هواداراشو سوزوند نه داور که به علت وقت کشیهای بیخود اتلتیکو وقت اضافه استاندارد گرفت ضمنا وقت اضافه 5 دقیقه بود راموس عزیز دقیقه5 گلمون رو زد..افتااااااااااااد؟
 • ندا اصفهان ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  زنده باد ایران ن رئال ن بارسا
 • سارا ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  بازی به این قشنگی... این خیابانی خوب گزارش نکرد. بابا یکی به این صداو سیما بگه همچین بازی رو به این گزارشگر ندن. تورو خدااااااااااا . داغونمون کرد دیشب واقعا دیوانمون کرد .
 • خیابانی ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  همه گزارشگرهای صداو سیما بارسلونایی هستند بغیر عادل فردوسی پور.دیشب که خیابانی از حرص داشت مترکید . بنده خواهش میکنم که صدا و سیما یک مجری بی طرف را انتخاب کنند برای بازی های این چنینی و یا خود گزارشگرها ملاحظه بی طرفی را بکنند.
 • خیابانی ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  مزدک را هم بهشون اضافه کن. تصور بکن اگر گزارشگر بازی دیشب مزدک بود از ناراحتی مترکید
 • سلمان ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  پنج تعویض در نیمه دوم انجام شد برای هر تعویض سی ثانیه زمان تلف شده در نظر گرفته بشه میشه دو دقیقه و نیم در ضمن چند بار بازیکنان مصدوم شدن خصوصا مصدومیت یکی از بازیکنای اتلتیکو یکی دو دقیقه طول کشید سایر وقتهای تلف شده رو هم محاسبه کنن میشد شش دقیقه هم به زمان نیمه دوم اضافه کرد
 • مصطفی محمدی دولاناب ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  تیم رئال مادرید بهترین تیم دنیا
 • س ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  از صدا و سیما خواهش می کنم فینال جام جهانی امسال رو به عنوان بازی خداحافظی برای گزارشگری آقای خیابانی قرار بدن ، حالا تو اون بازی هم سوهان روحمون میشه ولی حداقل خوشحالیم که آخرین گزارشش هست
 • مرتضی ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  واقعا تاسف برای مجری های صدا وسیما از یه طرف تو برنامه آقای گزارشگر میان هی به شرکت کنندگان تاکید میکنن که نباید علایق شخصیتون تو امر گزارش دخالت بدین از اون طرف قضیه دیشب که احمدی میگفت فقط دعا میکنم رئال قهرمان نشه ,آخه چی به تو میرسه سهامدار شونی?,دکتر صدر هم کم بود زار زا گریه کنه ,بابا چرا نمیخواین قبول کنید رئال هم کلی طرفدار داره واین کارتون قشنگ رو اعصاب اونا بود
 • ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  زنده باد تیم لحاف و تشکی ها
 • ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  جاودانی داشت میسوخت.خیابانی هم داره خودش رو بزرگ می کنه آخه یکی به این عمو بگه که تو کی هستی،گفت که رونالدو هند رو به داور میفهمونه،همشون عزادار بودن...رضا جاودانی و خیابانی عزادار عزادار. یهو دیدی که خیابانی می گفت رونالدو رو به جای بنزما!!!!!!!!!!!
 • ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  آخیششششششششش دیگه با خیال راحت میمیرم :)))))))))
 • اری ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  ای ول زنده باد رئال و رئالی تا چش اتلتیکو یی ها در اد
 • علی ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  بعد از دوازده سال پول خرج کردن میلیاردی پرز اخر فهمید از بازیکنا بخاری بلند نمیشه اخر سر داور رو خرید با این قهرمانی کثیفتون تا 12 سال بعد خوش باشید
 • ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  درود بر رئال مادریدیها که صهیونیست نیستند
 • ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  "تیم کهکشانی ما " شما سهامدارشی؟ یکی دیگه میبره ما خودمونو میکشیم ... برگشتیم به دوران جاهلیت!جاهلیت نوین...
 • amin ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  دم همه رئالی ها به خصوص سرخیو راموس گرم تبریک به همه
 • محمد95 ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  اگه به پول بود که غارسای صهیونیست با اون همه پولی گه از اسرائیل بهش میرسه قهرمان میشد نه داداش به غیرته نه پول پیشنهاد میکنم رگ راموس رو موقع گل زدن ببینید که چقد باد کرده! اینو بش میگن رگ غیرت حالا بسوزید
 • میثم ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  اقا یه سوال...چرا وقتی رونالدو لباسشو در اورد شبکه سه سانسور کرد...یعنی اینا انقد مردمو نفهمو کم جنبه ئو بی شعور فرض کردن...این حرکت توهین ب مردم ما بود
 • ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  قبول داری خیابانی خیلی چشش شوره؟ خیلی!!!
 • ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  آفرین بر رئال دم کارلوس وبکهام در دو گوش گرم زیدان وفیگو هم خوب بازی کردند اما رائول اون رائول همیشگی نبود
 • آنخل ۱۴:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  د ر شبی که رونالدو و بیل راه میرفتن دیماریا همه کاری واسه رئال کرد... خدا رحم کنه جام جهانی...
 • ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  شاید بگین عقیده ام خرافیه,ولی برای جام جهانی به جای عادل باید خیابانی بفرستیم برزیل,چون اگه عادل گزارش کنه اتفاقات وسیر طبیعی طی میشه وما حذف میشیم ولی اگه خیابانی بره مثل98وبازی با استرالیا وامریکا اتفاقات غیر طبیعی رخ میده وبا کمک خدا صعود میکنیم,جواد یه نیرویی داره که هیچ کس نداره واین برگ برنده ما در برزیل میتونه باشه فقط بهش بسپاریم تا میتونه از حریفامون به به وچه چه کنه
 • فرشاد ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  اول از همه تبریک به همه رئالیهای باغیرت آخه اسم داور رو نیارین خجالتی هم خوب چیزیه بخدا برین یه نگاهی به بازیهای غارسا بندازین اون فینالی که با چلسی بازی کرد و 5پنالتی صدردصدونگرفت و خیلی بازیای دیگه اون گندی هم که سر انتقال نیمار زدن بماند در کل کثیف ترین تیم دنیا بارسکنا این برای خیابانی عزیز لطفا خواهش میکنم تو هم بعد کوتی و بهروان بمیر بمیر بمیر
 • مسافر جهنم ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  برید پی کارتون بارسلونی های بی جنبه.مردید تو زمین حرفاتونو بزنید نه بعد بازی.اگه به داوری باشه که دوستمون خوب گفت شما با چلسی داور رو از خریدن هم گذرونده بودید.خجالتم خوب چیزیه.بی جنبه ها.چشم ندارید.شما هم با اتلتیکو یه فینال داشتید.مرد بودید و میبردید.دمااااااغ سوخته میخریمش
 • علی ۱۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  در اینکه امسال سال بارسا نبود شکی نیست اون بازی چلسی رو من خودمم قبول دارم داور اشتباه کرد همونطور که امروز به نفع رئال کار کرد ولی وجدانا اگه تیم فنرباغچه این خرجی که رئال تو این 12 سال کرد رو انجام میداد لااقل 10 تا قهرمانی به دست میاورد
 • رئال مادرید واستقلال ۱۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  من خیلی خوشحلالم چون داور بازی 5 دقیقه اضافه کرد رئالی ها پیروز شدند
 • morteza ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  من نمیدونم رئال و غیر رئال چه ربطی به ما داره/رئال برد گرونی کم شد یا بیکاری یا گناه و معصیت یا فقر و اعتیاد.
 • سعید ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۴
  0 0
  اصن یه دقیقه هم بازی رو گزارش نمیکرد همش حرفای مفت و بی ارزش
 • madrid ۰۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۵
  0 0
  madrid cf best team of the world
 • مسعود ۰۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۵
  0 0
  برای اتلتیکو احترام ویژه ای قایلم.امااز اونجایی که مخالف اینجور دفاع کردن صرف که از زیبایی فوتبال میکاهه هستم واقعا به نظرم اتلتیکو مستحق جام نبود.مخصوصا وقتی اون ضربه ای که سرمربیشون وقتی توپ رفته بود بیرون زمین به توپ زد تا کمی دیرتر بازی آغاز بشه رو دیدم پیش خودم گفتم استحقاق بردو ندارن
 • ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۵
  0 0
  آب رو بریز اونجا که داره می سوزه بارسایی عزیز!! شمام جام می گیرین حالا انقد خودشو ناراحت نکن!!!
 • علی اصغر 12 ساله ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۷
  0 0
  من یکی از طرفداران رئال مادرید هستم و برای تیمی که توانست در لالیگا از سلطه قدرت رئال و بارسا خود را به سختی ازاد کند احترام قائلم اما باید بگویم برای تیمی که تا دقیقه 90 - 1 بر 0 جلو بود خیلی افت دارد که در 20 دقیقه 4 بر 1 ببازد
 • ۲۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
  0 0
  عالی بود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس