«وعده صادق» ریشه در فرهنگ مقاومت دارد

رییس سازمان بسیج مستضعفان با تاکید بر لزوم ایجاد فضایی باز در جشنواره مدرسه عشق گفت: «وعده صادق» ریشه در فرهنگ مقاومت دارد.

به گزارش مشرق، سردار غلامرضا سلیمانی عصر چهارشنبه در اختتامیه جشنواره مدرسه عشق در رشت اظهار کرد: بیش از شش ماه است که چشمان مردم دنیا به جغرافیای غزه و فلسطین دوخته شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه احاطه رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین بر اساس یک توطئه و نیرنگ از سوی استکبار جهانی شکل گرفت، گفت: بیش از یک قرن از ظلم و جنایت علیه فلسطین می‌گذرد و همچنان ادامه دارد.

سردار سلیمانی به تشریح روند جنایت و احاطه زورمندانه و متجاوزانه اسرائیل علیه فلسطین پرداخت و بیان کرد: پشت و صحنه گردان اصلی جنایت رژیم کودک کش صهیونیستی استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه اشغال فلسطین و قدس ظلم نابخشودنی علیه جهان اسلام بوده است، افزود: قتل و عام مردم فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی علیه این مردم فراموش نمی‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طوفان الاقصی ضربه مهلکی به رژیم صهیونیستی وارد کرد، گفت: به برکت طوفان الاقصی جامعه بشریت بیدار شده و چراغ حمایت از فلسطین روشن شده است.

سلیمانی با بیان اینکه اسرائیل یک رژیم جعلی و منفور است، اضافه کرد: پایان اشغالگری‌ها و وحشی گری های اسرائیل فرا رسیده است.

وی با اشاره به اینکه تمدن وحشی غرب در مسیر فروپاشی است، افزود: فروپاشی اسرائیل شفاف و روشن بوده و این رژیم به بن بست رسیده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه حمله اسرائیلی‌ها به کنسولگری ایران در دمشق یک جسارت و اشتباه استراتژیک بود، گفت: عملیات وعده صادق ستون جامعه استکبار را به لرزه در آورد.

وی با اشاره به قدرت مثال زدنی ایران اسلامی در عرصه‌های بین المللی افزود: وعده صادق تنها زره‌ای از نمایش قدرت نمایی ایران بوده است.

فرهنگ مقاومت راه نجات جامعه اسلامی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه وعده صادق از ریشه در فرهنگ مقاومت دارد، گفت: قدرت نظامی در کنار مؤلفه ایمانی و معنویت‌ها موفقیت آمیز است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه فرهنگ مقاومت راه نجات جامعه اسلامی است، اضافه کرد: بدون فرهنگ مقاومت با بالاترین تجهیزات نظامی هم نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.

وی به تشریح اهمیت و جایگاه فرهنگ، رسانه و هنر در عرصه‌های مختلف پرداخت و افزود: فرهنگ و هنر و رسانه مؤثرترین ابزار برای مقابله است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان مردم غزه و فلسطین بوده و خواهد بود، گفت: حمایت از مستضعفین جهان آرمان واقعی نظام اسلامی است.

سردار سلیمانی با تاکید بر لزوم تقویت دبیرخانه جشنواره مدرسه عشق بیان کرد: جشنواره مدرسه عشق میدانی باز برای تبلور استعدادهای فرهنگی و هنری شود.

وی با اشاره به اهمیت قدرت نرم و معنویت بخشی جامعه اسلامی افزود: فرهنگ و هنر در ایران دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالایی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر لزوم توجه به جامعه هنری و هنرمندان اضافه کرد: فرهنگ ایرانی و اسلامی باید مرزهای جغرافیایی را در نوردد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه فعالیت‌ها با رویکرد مردم پایه اثرگذار است، گفت: اقدامات فرهنگی و هنری با نگاه مردم پایه پیگیری و دنبال شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس