السنوار شهادت پسران و نوه‌های هنیه را به او تسلیت گفت

رهبر جنبش حماس در نوار غزه امروز (یکشنبه) شهادت فرزندان و نوه‌های رئیس دفتر سیاسی این جنبش در حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را به وی تسلیت گفت.

به گزارش مشرق، «یحیی السنوار» رهبر جنبش حماس در نوار غزه در پیامی برای «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی این جنبش اظهار داشت: شهادت و برگزیده شدن فرزندان و نوادگانتان از سوی خداوند متعال را به شما تسلیت عرض می‌کنم.

السنوار گفت: این فرزندان در پر افتخارترین نبردهای جهان یعنی نبرد «طوفان الاقصی» به شهادت رسیدند.

وی خطاب به هنیه افزود: ما استواری و خونسردی شما به هنگام دریافت این خبر و سخنان گرانباری که پس از این اتفاق بر زبان آوردید را می‌ستاییم.

وی همچنین تاکید کرد: این خون‌هایی که جاری می‌شود و سرزمین نوار غزه را سیراب می‌کند؛ این مواضعی که در تاریخ جاودانه می‌ماند، جان در رگ‌های این ملت می‌دمد.

چهارشنبه ۲۲ فروردین شبکه خبری «الجزیره» از شهادت سه فرزند و سه نوه اسماعیل هنیه در حمله رژیم صهیونیستی به غرب غزه خبر داده بود.

در همین راستا، منابع فلسطینی نیز تأیید کردند که «حازم»، «امیر» و «محمد» هنیه به همراه سه نوه رئیس دفتر سیاسی حماس به شهادت رسیده اند.

طبق گزارش رسانه‌ها، آنها در حمله رژیم صهیونیستی به خودرویشان در منطقه «الشاطی» غزه به شهادت رسیده‌اند.

رئیس دفتر سیاسی حماس لحظاتی بعد با تایید خبر شهادت فرزندان و نوه‌هایش در حمله رژیم صهیونیستی، گفت: ما با این درد و خون برای مردم، آرمان و ملت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

هنیه همچنین گفت: حدود ۶۰ نفر از اعضای خانواده من مانند همه مردم فلسطین به شهادت رسیدند و هیچ تفاوتی میان آنها وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اشغالگران بر این باورند که با هدف قرار دادن فرزندان رهبران، عزم مردم ما را درهم می‌شکنند اما ما به اشغالگران می‌گوییم که این خون، ما را در اصول و پایبندی به سرزمین‌مان استوارتر می‌کند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس