مدیرعامل هلدینگ صباانرژی به مناسبت 20 فروردین، روز فناوری هسته‌ای، پیامی به شرح زیر صادر کرد:

ایران کشور افتخارات و مجاهدت‌های همیشگی است. مردمان این سرزمین هرگز در برابر هیچ تجاوز و ظلمی کوتاه نیامده‌اند و همواره در کنار مقاومت‌های جانانه، راهی برای عبور از تجاوزها و تحریم ساخته‌اند. یکی از درخشان‌ترین بخش‌های کارنامه مردم ایران، ایستادگی در برابر تجاوز ارتش بعثی و جنگ تحمیلی است. 20 فروردین یکی از همین روزهای باشکوه مردم ایران است که یادآور پیروزی‌های درخشان ایام دفاع مقدس است.

روز ملی فناوری هسته‌ای، روز خلق حماسه‌ای پایدار و غرورآفرین در تقویم افتخارات ملت ایران است. این رویداد باشکوه که ترجمان واقعی شعار همیشگی «ما می‌توانیم» بود، مرهون جهاد خالصانه و ایثار تمام‌عیار مجاهدان الی‌الحقِ سازمانِ افتخارآفرین انرژی هسته‌ای است.

دانشمندان هسته‌ای با جان و خون و اندیشه خود ثابت کردند که در برابر زیاده‌خواهی‌های استعمار و تحریم‌های ظالمانه با خلاقیت و نوآوری ایران، فناوری پیچیده هسته‌ای را در داخل کشور عزیز خود بومی می‌کنند و راه را برای اتخاذ سیاست‌های بازدارنده می‌گشایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر هسته‌ای، این روز بزرگ را به مقام معظم رهبری و همه خادمان شریف این صنعت پیشرو تبریک عرض می‌کنم و از خدای متعال، توفیق روزافزون همه فرزندان ایران در توسعه کشور به‌خصوص دانشمندان دلاور هسته‌ای و خانوده بزرگ انرژی اتمی را مسالت می‌نمایم.

علیرضا زمان‌پور

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس