نگرانی تل‌آویو ازشدت گرفتن درگیری‌ها در کرانه باختری طی ماه رمضان

نظامیان صهیونیست از ترس شدت گرفتن درگیری‌ها در کرانه باختری طی ماه مبارک رمضان اقدام به بازداشت تعدادی از شهروندان فلسطینی در این منطقه کردند.

به گزارش مشرق، رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که نظامیان صهیونیست سطح آمادگی خود را برای رویارویی با احتمال تشدید درگیری‌ها طی ماه مبارک رمضان در کرانه باختری افزایش داده اند.

بر اساس گزارش این رسانه‌های صهیونیستی، نظامیان متجاوز از ترس افزایش درگیری‌ها در کرانه باختری اقدام به بازداشت تعدادی از شهروندان فلسطینی در طوباس کرده اند.

به تازگی «ابوحمزه» سخنگوی نظامی جهاد اسلامی در سخنانی از همه ملت‌های عربی و اسلامی خواست تا در ماه مبارک رمضان یک بسیج عمومی بزرگ برای دفاع از مردم فلسطین و غزه ترتیب دهند و ماه رمضان را تبدیل به ماه وحشت اشغالگران کنند.

روز گذشته گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای مشترک حمایت کامل خود را از اعتراضات بین‌المللی تحت عنوان طوفان جهانی در طول ماه مبارک رمضان ضد رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

گروه‌های مقاومت از وجدان‌های بیدار جهانی خواستند تا بزرگترین تحرک رسمی و مردمی در جهان را در سطح ملی و منطقه‌ای و بین المللی طی ماه مبارک رمضان به کار بگیرند تا آرمان فلسطین پیروز شده و فشارها برای توقف نسل کشی و کشتار جمعی مردم در غزه افزایش پیدا کند و توطئه‌های اشغالگران صهیونیست با شکست مواجه شود.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس