کد خبر 1581353
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۶
چرا اصلاح‌طلبان امنیت‌روانی جامعه را بر هم می‌زنند؟!

اصلاح‌طلبان به هیچیک از اصلاح‌طلبانی که سلیقه متفاوتی با مرکزیت این گروه داشتند اجازه ارائه لیست ندادند و با یک لیست آمدند! حالا باید پرسید مدعیان اصلاحات دنبال خالص‌سازی هستند یا اصولگرایان؟!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: این واژه «‌خالص‌سازی‌» که مدعیان اصلاحات اصرار دارند انقلابیون را به آن متهم کنند یعنی چی؟!

گفتم: مدعیان اصلاحات می‌گویند که اصولگرایان حتی در میان خودشان هم کسانی را که کمترین تفاوت سلیقه‌ای با آنها داشته باشند، کنار می‌گذارند و همه کرسی‌ها و مراکز سیاست‌ساز را برای خودشان می‌خواهند! چه رسد به سلیقه‌های سیاسی بیرون از خود!

گفت: ولی در انتخابات اخیر که اصولگرایان با ۳ لیست متفاوت آمدند و این نشان می‌داد که حتی در میان خودشان هم معتقد به حضور و فعالیت سیاسی همه سلیقه‌ها هستند. اما، اصلاح‌طلبان به هیچیک از اصلاح‌طلبانی که سلیقه متفاوتی با مرکزیت این گروه داشتند اجازه ارائه لیست ندادند و با یک لیست آمدند! حالا باید پرسید مدعیان اصلاحات دنبال خالص‌سازی هستند یا اصولگرایان؟!

گفتم: اتفاقاً روزنامه هم‌میهن که یادش رفته بود مدعیان اصلاحات چه تهمتی به انقلابیون زده‌اند، با خوشحالی تیتر زده بود که؛ اصلاحات با یک لیست آمده و اصولگرایان با ۳ لیست! و اعتراف کرده بود که خالص‌سازی و عدم تحمل نظرات متفاوت کار اصلاح‌طلبان است و نه انقلابیون!

گفت: ادعا می‌کنند که به اصلاح‌طلبان اجازه کاندیدا شدن نمی‌دهند!

گفتم: این همه نامزد شده‌اند ولی این که مردم به آنها رای نمی‌دهند، تقصیر خودشان است و به کسی ربطی ندارد!

گفت: چه عرض کنم؟!

گفتم: یارو ماشینش رو برد مکانیکی و گفت؛ داداش! قربون دستت، ببین این ماشین چه عیبی داره که تا راه میفتم و حرکت می‌کنم، به اینور و اونور میخوره! کدوم قطعه رو باید عوض کنم؟ عیب از کجاست؟ از دلکو؟ از کلاچ؟ یا از دنده؟ مکانیک گفت؛ از راننده!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • سید IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
  4 0
  خداوند به واسطه کسانی که ضمن شرکت در انتخابات با رأی خداپسندانه خود موجب رضای او شدند این کشور را اقتدار بخشیده و حفظ فرموده است و کسانی هم که نسبت به انتخابات بی تفاوت بوده و یا به خواست دشمنان این نظام مقدس با آن مخالفت می کنند از تصدّق سری همان گروه نخست از نعمات این نظام بهره می برند ولو به ظاهر منکر باشند!!!
  • IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۴
   2 0
   احسنت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس