آخرین آمار داوطلبان انتخابات مجلس در استان تهران

رئیس ستاد انتخابات استان تهران اعلام کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز در حوزه انتخابیه استان تهران، ۴۷۵ نفر از حضور در فرآیند انتخابات انصراف دادند و در مجموع ۳۶۶۳ نفر از داوطلبان در عرصه رقابت باقی ماندند.

به گزارش مشرق، عباس جوهری رئیس ستاد انتخابات استان تهران صبح سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ در نخستین اجتماع نامزدهای حوزه انتخابیه تهران که در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، با بیان اینکه «باید صمیمانه از حضور پررنگ داوطلبان در عرصه رقابت مجلس تقدیر کنیم»، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های ما در خصوص راهبردهای که رهبری در ابتدای سال تکلیف کرده بودند، دغدغه عدم استقبال نامزدهای محترم برای ثبت‌نام، پیش ثبت‌نام و حضور در عرصه انتخابات مجلس بود و ما این نگرانی را داشتیم که با توجه به اصلاح موادی از قانون انتخابات و ابلاغ دیرهنگام این قانون شاید شاهد حضور کم‌تر افراد باشیم اما خدا را شاکریم که حضور در عرصه انتخابات از سوی داوطلبان نصاب تازه‌ای را در مجموعه استان تهران به ثبت رساند.

وی افزود: در مهلت پیش ثبت‌نام ۳ برابر دوره قبل شاهد حضور کاندیداها بودیم و خدارا از این باب شاکریم؛ قطعا حضور داوطلبان در عرصه رقابت یکی از راهبردهای رهبری و خواست‌هایشان را برآورده کردن است و ما معتقدیم که این حضور، قطعا در مشارکت تاثیر مستقیم دارد و راهبرد مهم مشارکت قوی را رقم خواهد زد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران همچنین گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز در حوزه انتخابیه استان تهران، ۴۷۵ نفر از حضور در فرایند انتخابات انصراف دادند و در مجموع ۳۶۶۳ نفر از داوطلبان در عرصه رقابت باقی ماندند.

جوهری عنوان کرد: در حوزه انتخابیه تهران به عنوان بزرگترین حوزه انتخابیه بیش از یکسال است که فرآیند انتخابات آغاز شده است و امسال برای اولین باید ایده‌ها و ابتکارات نو در خصوص سهولت در امر انتخابات داشتیم که بعضا برای تمام کشور الگو شده است.

وی همچنین در توصیه‌ای خطاب به داوطلبان انتخابات گفت: از فرصت باقیمانده تبلیغات انتخابات حتماً به بهترین نحو استفاده کنید؛ ما هم تعهدی داشتیم و اعلام میکنم که در حوزه‌های تامین امنیت و سلامت قطعا با هرگونه تخلف برخورد جدی می‌کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس